Josef Vařeka, kytarista kapely Koblížci, toho o životě ještě příliš neví. Není divu, je mu totiž pouhých 28 let, zatímco jeho partnerce, zpěvačce Martině Pártlové, už je přes čtyřicet. Chtělo by se tedy říct, že si možná jen vybrala vhodný genofond pro zplození dítěte, protože už jí, kulantně řečeno, ujížděl vlak.

Pak ale nesáhla po úplně nejšťastnější volbě. Její drahý má totiž nejen velké dluhy, ale navíc nemá ani moc peněz, rád si zajde zapařit a na rodinný život opravdu příliš nevypadá. Sice se nyní tváří, že dcera Stella, kterou mu jeho partnerka porodila, je tím nejlepším na světě, ale uvidíme, jak dlouho mu jeho nadšení vydrží.

Rozřízli vlka a vytáhli Karkulku

„Rozřízli vlka a vytáhli Karkulku… Dnes jsme na světě přivítali Stellu. Je krásná. Její první nádech byl silnej moment. Hluboce se klaním před @martinapartlova, která nám ji dala,“ dojímal se na Instagramu.

Zároveň ale nezapomněl podotknout, že jde svou malou princeznu pořádně zapít, což Josef opravdu umí. Pražské centrum by mohlo vyprávět nejednu historku spojenou s tímto pohledným hudebníkem.

Také přiznal, že žádné slzy, strach ani hysterie v průběhu porodu nenastaly, protože Pártlová, jak už je jejím zvykem, tyto vážné situace zlehčuje a dělá si z nich legraci.

„Celej porod něco hlásila, takže jsem ani nevěděl, že rodíme. Miluju vás obě. A odpusťte mi dnes menší mejdan,“ dodal na stejné sociální síti.

Zapíjení a špatné šaty na odjezd z porodnice

O tom, jak zapíjení malé krásky dopadlo, se neví, ani jeden z páru se nepochlubil, ale vzhledem k tomu, že si Josef odvážel matku svého dítěte z porodnice sám, asi vše dopadlo dobře. Na Instagramu si Pártlová pouze postěžovala na outfit, který jí novopečený tatínek přivezl. Přála si totiž úplně jiné šaty, v těchto si prý při odjezdu připadala jako zmuchlaná víla.

Jak sama Martina tvrdí, není si jistá, zda jí vztah s mladým muzikantem vydrží. Říká, že to nikdy není jasné a nikdo nemůže předvídat, jak jeho vztah skončí. Svému milému ale složila poklonu, když řekla, že s dítětem tolik otálela právě kvůli tomu, že nenašla toho pravého otce svých dětí. Kdyby prý Pepíka potkala o nějaký ten rok dřív, početí by se nebránila ani v nižším věku.

Jak bude bohémský Josef fungovat jako otec rodiny? Vydrží jim to s Martinou? To jsou otázky, které si jistě kladou i oni. Doufejme, že ano. A pokud ne, jedno je jisté. Pártlová umí vydělat peníze a o dítě se zvládne postarat sama levou zadní. Přejeme jí tedy, aby si svou první dceru užila a partner fungoval tak, aby jí péči co nejvíc usnadnil. Přece jen to v jejím věku bude už trošku náročné.