Martina Pártlová a Josef Vařeka byli hosty pořadu 7 pádů Honzy Dědka, kde překvapili nečekanými veřejnými zásnubami. Vše rozpoutal moderátor, který začal dvojici vyslýchat, zda už by po třech letech vztahu neměli svůj vztah posunout a říct si své ANO.

Vařeka se tedy nakonec po nátlakem rozhodl předem všemi požádat Pártlovou o ruku a v šoku souhlasila. Hrdličkám pak na sociálních sítích přišly stovky gratulací a fanoušci se těšili na veselku.

Jak to ale vypadá, svatba zatím rozhodně nebude. Maminka dvouleté Stelly totiž není spokojená s prstenem a nelíbila se jí ani samotná žádost o ruku.

Svatba není v plánu

"Nikdo nečekal, že se o tom budeme bavit," svěřila se Martina Pártlová v pořadu Na kafeečko. "Myslím si, že Honza k tomu toho mýho Pepu, chudáčka, donutil leknutím a já jsem z leknutí přijala," dodala zpěvačka.

"Nemáme to v plánu," sdělila velice jasně Pártlová s tím, že ani nedostala pořádný zásnubní šperk. "Nasadil mi něco z těch jeho šmuků, já chci pořádnej prsten," postěžovala si zpěvačka.

"Chci prsten, který vybere z lásky a s cílem mi ho skutečně navléct k zásnubám. Ne, že ho k tomu někdo donutí. Když už bychom se někdy měli brát, tak je to kvůli Stellince. Na druhou stranu jsem ale vyrovnaná s tím, že moje dcera není Pártlová, ale Vařeková. Mám mladýho kluka, přece ho ještě nenaženu do chomoutu," uzavřela Pártlová.

Pártlová zatím svatbu s Vařekou neplánuje