Martina Pártlová a Josef Vařeka k sobě zahořeli láskou teprve minulý rok, svůj vztah ale rychle posunuli na další metu. Hvězda Čechomoru, která byla několik let bez partnera, v únoru oznámila, že se za pár měsíců stane poprvé maminkou.

Jméno otce dítěte zpěvačka nejprve tajila, nakonec se ale rozhodla svého pana Božského představit veřejnosti. O čtrnáct let mladší hudebník zprvu příliš nebudil důvěru, zatím se ale ukazuje jako velice zdatný otec.

Vařeka na svém Instagramu pravidelně sdílí roztomilá videa s dcerou Stellou a chlubí se, jak se postavil k nové výzvě v podobě péče o roztomilou holčičku. Poté, co se unavený z koncertu vrátí uprostřed noci, se dokonce ochotně pouští do nočního krmení!

Vařeka se nevyspí, do dvou do rána čeká, než se dcera vzbudí na krmení

„Takhle vypadá rokenrol… Čekám po příjezdu z hraní, než se vzbudí dítě. Protože hned, jak bych zamhouřil oči, tak bych musel vstávat. A určitě bude mít naje*áno v plenkách,“ napsal Josef Vařeka vtipný text k fotografii, kterou sdílel ve dvě hodiny ráno na svém Instagramu.

Za slovo naje*áno ale hudebník sklidil pořádnou dávku kritiky. „Ty jseš kre*én s tím naje*áno, viď,“ sdílel pak ve svých stories čerstvý otec reakce svých sledujících.

„Vy jste strašnej hulvát. Máte naje*áno možná tak vy! Chudák Martina, takovýho trotla si nabrnkla,“ nebrali si někteří s Vařekou servítky. Ten se ale hejtrům pouze vysmál a v dalším příspěvku jim poslal jasný vzkaz.

Mladý hudebník je vzorný tatínek

„Jinej den, zase stejná story, čekám,“ sdílel Josef Vařeka další ze svých „čekacích“ selfie, kdy uprostřed noci ochotně ponocuje, dokud se dcera neprobudí kvůli jídlu.

„P.S.: Napsali mi někteří, že jsem kre*én, když píšu, že má dítě naje*áno v plenkách. Omlouvám se tedy, moje slovní zásoba je prostá. Jednu dobu jsem četl Bukowského. Ten by řekl, že je tam nas*áno,“ měl pro své hejtry Vařeka vtipnou odpověď.

Ačkoliv se to jistým jedincům nezdá, Martina Pártlová si evidentně vybrala skvělého parťáka. Alespoň z toho, jak se sám hudebník prezentuje na sociální síti, to vypadá, že dámy mají hvězdě 3v1 co závidět.