Martina Pártlová zažila rok plný zvratů. Zpěvačka kapely Čechomor dlouhodobě trpěla bolestí zad a během vyšetření jí lékaři našli nádor v tlustém střevě.

„Kamarád mi zařídil prohlídku a já si myslela, že to bude vyřešené raz dva. Proběhla magnetická rezonance a pan dr. Fulin volá: ‚Záda nic moc, slečno Pártlová, ale máme zřejmě větší problém! Našli jsme nádor v tlustém střevě! ,“ napsala tehdy o vážné nemoci na svůj Instagram.

Pártlová zpětně přiznala, že kdyby přišla později, mohlo to pro ni mít fatální následky. „Bylo mi řečeno, že jsem přišla za 5 minut 12. Přijít prý o rok později, tak jsme řešili horší variantu a možná bych se nedožila padesátky,“ popsala hvězda možné následky rakoviny.

Nakonec se ale vše v dobré obrátilo a stalo se to, co už nejspíš čekal málokdo, Pártlová otěhotněla!

Po překonané rakovině Martina Pártlová nečekaně otěhotněla

Martina Pártlová se dlouhodobě prezentovala jako svobodná žena, proto když oznámila těhotenství, bylo to pro její fanoušky veliké překvapení.

Svého partnera zpěvačka zprvu tajila, nakonec ale přiznala, že se jedná o člena zaniklé skupiny Koblížci. Přítel Pártlové je o patnáct let mladší a dle informací Blesku není zrovna vzorem zodpovědnosti.

Josef Vařeka má údajně podle webu statisícové dluhy a neplatí si zdravotní ani sociální pojištění. Odkud se ale nový partner zpěvačky vzal a čím se proslavil?

Josef Vařeka na sebe upozornil před devíti lety, tehdy vyhrál se svou kapelou Slavíka

Josef Vařeka se narodil v Šumperku 24. března 1993 ve znamení Berana. Je jedináček. Jeho oblíbené kapely jsou SUM 41, Good Charlotte, Blink 182, The Offspring, Iné Kafe, Tomáš Klus, Simple Plan, My chemical romance.

Do povědomí veřejnosti se dostal v roce 2012, tehdy obdržel se svou kapelou Koblížci ocenění Objev roku v soutěži Český slavík.

Jeho oblíbené jídlo je pizza a prý nesnáší nudné lidi. V kapele, která již dnes nefunguje, býval zpěvák a kytarista. Vařeka miluje růžovou a černou barvu a rád a často mění image.