Sympatická zpěvačka, která se poprvé proslavila v talentové soutěži X Factor, si podle svých slov vždy přála starý dům v anglickém stylu, kde by se mohla scházet nejen s rodinou, ale také všemi přáteli. 

Svůj vysněný dům si koupila v roce 2021 a od té doby usilovně pracuje na jeho rekonstrukci. Je to sice zdlouhavý proces, plavovláska má ale jasnou vizi, a tak ve svém úsilí rozhodně nepolevuje. 

“Vždycky jsem si přála koupit starou ruinu a přetvořit ji k obrazu svému. Hlavním důvodem, proč jsem nemovitost koupila, bylo to, že jsem se tam jednou chtěla setkávat s celou rodinou, třeba o Vánocích nebo při různých příležitostech,” vysvětlila Martina Pártlová v jednom z rozhovorů. 

Návrhy, jak by měl v ideálním případě vypadat výsledek, zpěvačka sdílela na sociální síti. Hlavní dominantou projektu je dřevo, silné trámy a elegantní nábytek z dřevěného masivu. 

Při přemýšlení o vybavení budoucí domácnosti se Martina Pártlová nechala inspirovat moderním vintage stylem.

Rozhodně ale neupřednostňuje krásu před použitelností, a tak nebudou chybět ani vestavěné skříně a další praktické kusy nábytku. 

“Chtěla jsem dům ve stylu anglického venkova. Poslala jsem architektům spoustu fotografií a nechtěla jsem dělat příliš mnoho stavebních změn. Ale když přišly vizualizace s otevřenými krovy, ukápla mi slza štěstí. Bylo to to nejkrásnější, co jsem kdy viděla. Bude to tedy trvat déle, ale co se dá dělat,” podotkla umělkyně. 

Na rekonstrukci pilně pracuje

Řada lidí se domnívala, že Martina Pártlová to se stařičkou usedlostí vzdá, až na vlastní oči uvidí, kolik ji čeká práce. To se ale nestalo a ona ji zvelebuje již třetím rokem. 

“Už to trvá skoro rok touhle dobou jsem si myslela, že už budeme skoro finišovat a my jsme ještě ani nezačli. No, každej kdo někdy rekonstruoval ví, že to není žádná prdel… ale, dali jsme se na vojnu a musíme to dotáhnout do konce… Trošku jsme změnili fejs chalupy a myslím, že je to ještě lepší, než jsme doufali ,” uvedla před časem na sociální síti. 

“A ne, nechtěla jsem klasickou chalupu v původním stavu, chtěla jsem přesně tohle … Tak strašně se na to těšim… vždycky jsem si přála, pořídit nějaký starý stavení a vdechnout mu život … je to teda náročný a myslím, že nejen pro mě… Snad neudělám nějaký blbý rozhodnutí, který mě pak bude štvát a nepůjde vzít zpátky . Hlavní je, že mám tentokrát všude zásuvky, protože v našem baráku kde žijem, sem jich nechala udělat fakt málo…tady bude aj na wecku. Doufám, že tu bude moje rodina šťastná a vopovaž se to Stello někdy prodat,” dodala Martina Pártlová s úsměvem.

Vybavuje již druhou domácnost

Martinu Pártlovou zařizování nemovitostí baví. Před nedávnem vybavila také svůj dům za Prahou, kde žije s partnerem Josefem Vařekou a jejich malou dcerou Stellou. Rodina je tam velmi spokojená, i přesto ale touží po oddechu na venkovské chalupě. 

Projekt je naplánovaný tak, aby se do něj pohodlně vešlo také několik ložnic. Ty se budou skvěle hodit, až bude zpěvačka hostit větší společnost, například své příbuzné. Budou tak moci strávit čas spolu a zároveň každý bude mít dostatek soukromí.

Související články