Martina Pártlová se před čtyřmi lety nastěhovala do novostavby, kterou si vybavila v luxusním stylu. Uvnitř domu má zpěvačka překrásnou kuchyň, která je laděna do lesklé bílé barvy.

Prostor je vybaven luxusními spotřebiči včetně myčky, trouby a indukční desky, která je propojena s digestoří.

Krom toho má zpěvačka také vinotéku. Poblíž trouby má Pártlová dokonce vestavný kávovar, za který dala téměř padesát tisíc korun.

Kuchyně je propojená s obývacím pokojem, kde se nachází ohromná sedací souprava, kterou si Martina nechala dovést až z Itálie a čekala na ni několik měsíců a je pořizovací cena byla bezmála sto tisíc. Samozřejmostí je pak zahrada s anglickým trávníkem a zateplený bazén.

Po dokončení prvního domu si Martina Pártlová koupila další nemovitost, kterou postupně buduje k obrazu svému. „Mám obavu, že to bude hezčí než můj barák, což mě děsí,“ pochlubila se na sociální síti s humorem sobě vlastním.

„Přála jsem si dům ve stylu anglického venkova, poslala jsem architektům spoustu fotek a nechtěla dělat moc stavebních úprav, ale když přišly vizualizace s otevřenými krovy, ukápla mi štěstím slza. Bylo to to nejhezčí, co jsem kdy viděla. Bude to teda na dýl, ale co se dá dělat,“ vysvětlila zpěvačka, proč se dokončení víkendového sídla trochu protáhne.

Aby se návštěvy cítily komfortně, architekti navrhli otevřené krovy a obývací pokoj propojený s kuchyní, kde nebude chybět krb pro romantickou atmosféru. V domě budou celkem 3 koupelny a 4 toalety. Ačkoliv jde rekonstrukce pomalu, přátelé Pártlovou namotivovali vánočním dárkem, který ji jistě přiměje najmout více zedníků.

„Dostala sem první vánoční dárek. Představuju vám Pepinu a Pipinu Partlovic. Moc děkuju za výbornej dárek. By mě zajímalo, koho to napadlo. Pořádně mi ty holky hlídej, jak dostavíme chalupu, beru si je zpátky,“ napsala zpěvačka, která už se nemůže dočkat, až bude moct využívat svou víkendovou chalupu.

Související články