Spousta lidí byla ráda, když Veronika Žilková oznámila, že nově tvoří pár s hudebníkem Josefem Holomáčem a po bouřlivém rozvodu s Martinem Stropnickým konečně našla štěstí. Jenže na první pohled vítaná novinka rozhodně neudělala radost manželce Holomáče, Martině. Kromě toho, že se o vztahu svého manžela s herečkou dozvěděla až z médií, si navíc přečetla, že manžela měla sama opustit kvůli jiné ženě.

Měla by si ověřit fakta

Martina Holomáčová zaslala redakci Kafe.cz vyjádření týkající se aktuální situace a nejrůznější skutečnosti, které její manžel se svou novou partnerkou vyřkl, popírá. „Zaprvé bych chtěla popřít tvrzení paní Veroniky i mého manžela o tom, že již rok žiji s ženou, jak uvádíte ve svém článku. Paní Žilková by si vážně měla nejdříve ověřit fakta, než někde něco vyřkne. Tato skutečnost je totiž založena na pouhých domněnkách mého manžela. Prohlašuji, že s mým manželem stále žijeme ve společné domácnosti, v současné době již s oddělenými prostory, a žádná jiná žena s námi, respektive se mnou, nežije. Můj vztah k ženám je pouze přátelský!” napsala rázně Martina Holomáčová.

„Můj muž se totiž domnívá, jdu-li s kamarádkou do divadla či na kávu nebo si dáme na přivítanou pusu, jedná se o intimní vztah,” vysvětlovala ještě, jak pravděpodobně její muž nabyl dojmu, že jej vyměnila za ženu.

Rozvod začal až nyní

„Tvrzení, že náš rozvod trvá již rok, nebo dokonce dva, jak se různě dočítám a slýchám v médiích, je také založeno na nepravdě. Do dnešního dne nebyla podaná na soud žádost o rozvod. Náš rozvod je ve fázi příprav, které započaly před pár dny,” reagovala na výroky Žilkové, podle které se Holomáč rozvádí už dva roky.

Martinu Holomáčovou také zarazilo to, že se jí její manžel nesnažil o svém novém vztahu informovat a ona se o něm tak musela potupně dozvědět z médií. „Můj muž očekává, že když ho několikrát vidím sedět v kavárně s paní Veronikou, domyslím si sama, že jejich vztah je intimní, a hned mi dojde jejich záměr oficiálně jej zveřejnit v médiích. Z jeho úhlu pohledu je tudíž zbytečné mě o něm předem informovat,” míní Holomáčová, které je aktuální dění proti srsti. „Velice mě vše mrzí a nechápu, co vede mého manžela k tomu, aby mě takto veřejně dehonestoval,” zoufá si.

I přes všechny nepříjemnosti, které jí slova Josefa Holomáče a Veroniky Žilkové přinesly, novému páru nakonec popřála štěstí. „O svého manžela rozhodně bojovat nehodlám a ani se z toho nebudu hroutit! Všechno jednou končí a něco nového začíná,” uvedla v závěru svého vyjádření.

Související články