Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bývalá milenka Gotta Martina Formanová: Proč si nakonec vzala slavného režiséra?

Martina Formanová
Martina Formanová
Zdroj: Profimedia.cz
Martina Formanová

Martina Formanová chodila s Karlem Gottem, když jí bylo pouhých osmnáct. Vztah jim ale vydržel celých pět let a ona po jeho boku neskutečně dospěla a vyrostla. Bohužel však chtěla po zpěvákovi vážnou známost, a on prý zase neměl až takový zájem. Proto se podle knihy Dominiky Gottové rozešli.

Poté, co Martina Formanová chodila několik let s legendou české populární hudby Karlem Gottem, ji zpěvák nechal, protože prý od jejich vztahu očekávala víc než on. Martina sice tesknila, Karlovi ale časem odpustila a stali se z nich přátelé na celý život. Tak to zůstalo i poté, co si ji vzal jeho kamarád Miloš Forman.

„Miloš a Karel byli totožní. Oběma jsem se líbila,“ prozradila Formanová deníku Aha!. Nejdřív tak chodila s Karlem a potom s Milošem. Na vztah s Karlem velmi ráda a často vzpomínala i po rozchodu. Byl prý velmi silný a intenzivní. Trval celých pět let a možná by ještě nějaký čas pokračoval, kdyby se Martina nechtěla vdávat a mít rodinu. Kája prý na nějaké závazky ještě nebyl připravený.

Pletky s Gottem trvaly pět let

Nakonec se jejím osudovým mužem stal slavný režisér, který proslul například filmem Přelet nad kukaččím hnízdem, Miloš Forman. Toho si vzala, odstěhovala se s ním na farmu do Connecticutu a žila tam po jeho boku až do poslední chvíle.

Martina Blesku prozradila, že oba slavné muže sbalila ona, a to na svou krásu. Toužila po partnerovi, ke kterému by mohla vzhlížet, a bylo jí jedno, jestli je pohledný, nebo ne. Ona měla dost krásy za oba. 

„Ano, Karla i Miloše jsem sbalila já a netajím se tím. Není na tom nic špatného, zamilovat se, a potom o dotyčného usilovat.“

Když se zamilovala do Gotta, její rodiče vztahu nepřáli a doufali, že brzy skončí. Jenže Martina byla Karlem zcela uhranutá.

Nechtěl se vázat, tak přišel rozchod

„Karel byl na rozdíl od většiny mých vrstevníků zajímavý a přitažlivý. Vždycky elegantně oblečený a téměř neznatelně voněl kořeněnými parfémy. Znal německého kancléře i Helenu Vondráčkovou, historii i zeměpis, miloval filmy,“ zavzpomínala pro Blesk.

Jenže po nějakém čase pronajala byt v Praze a chtěla si do něj Karla nastěhovat, ten se lekl a přišel rozchod. Zpěvák zanedlouho začal chodit s další kráskou, Jitkou Svobodovou. Pak se sice k Martině ještě jednou vrátil, ale neustále ji podváděl, což Formanová nezvládla a konal se definitivní konec.

„Byli jsme každý v jiném životním období. Karel měl bouřlivácké, já jsem byla zralá usadit se,“ uzavřela svůj rozchod s Gottem Formanová.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky