“Když je všechno řečeno a uděláno. Nejsem si jistá, že se to vztahuje k této fotce, ale to je jedno. Já u bazénu, lidi. Užívejte léto, dokud trvá,” napsala Martina Formanová jako komentář k fotografii, která je pořízena u jejího bazénu na zahradě krásného domu v americkém Connecticutu, kde žije.

Ukázala při tom perfektní postavu se štíhlým pasem a krásné nohy, které jí většina sledujících také ihned pochválila. Jinou reakci ovšem Formanová obdržela od své kamarádky, herečky Evy Holubové. „Proč ‚tohle‘ musím spatřit hned po ránu?“ napsala umělkyně proslulá svérázným smyslem pro humor. „Jedná se o urážku, nebo o kompliment, Evi?“ reagovala lehce zaskočeně Martina Formanová.

V případě Evy Holubové, která je velkou podporovatelkou přirozené ženské krásy, se jednalo pouze o žert. “O závistivý kompliment! Mám deset kilo dole, zhubla jsem všude možně, hlavně ruce a nohy, ale pas pořád ještě vyhlížím,” vysvětlila svůj komentář herečka.

Martinu Formanovou a jejího muže dělil věkový rozdíl 27 let. Poznali se, když jako studentka pražské FAMU psala v Americe diplomovou práci, pro kterou chtěla získat citaci známého režiséra. Jejich začátky nebyly vůbec jednoduché, protože děti známého umělce nesly tatínkovu mladší známost těžko - Martina je o dva roky mladší, než syn jejího muže. Trvalo proto nějakou dobu, než se situace urovnala a sedla si.

„Místy tam byl trochu odpor na obou stranách, pak jsme se hodně sblížili, naše děcka se skamarádila. I s jeho bývalou ženou Věrou Křesadlovou máme hezký vztah. Rodinu sjednotil, díkybohu za to,“ uvedla v 7 pádech Honzy Dědka.

Před svým mužem měla Martina Formanová pětiletý vztah se zpěvákem Karlem Gottem, na kterém si cenila, že je na rozdíl od jejích vrstevníků elegantní a má přehled. Zatímco ona se ale chtěla usadit a mít rodinu, Mistr zrovna prožíval bouřlivé životní období. Jejich vztah tyto očividné rozpory neustál, a tak místo posunu na vyšší úroveň přišel rozchod.

Související články