Přestože byla Veronika Žilková značně v šoku z toho, když jí v e-mailové schránce přistála zpráva od jejího manžela, ve které jí sdělil, že k ní již láskou nehoří a že jeho „případný nový vztah je toho důsledkem”, jisté indicie k jeho rozhodnutí delší dobu směřovaly.

Dlouhé tři roky totiž dostávala herečka od neznámého odesílatele anonymy, ve kterých se jí kdosi snažil informovat o tom, že její manžel udržuje poměr s někým z ambasády. „Podobné anonymy o jeho vztahu na ambasádě dostávám často. První před třemi lety a v posledních měsících znova. Informovala jsem o nich opakovaně manžela. Doposud je vyvracel,” nechala se Veronika Žilková slyšet v rozhovoru pro Blesk.

Lži až do samotného konce

„Asi bude pravda, že jejich vztah trvá celé tři roky. Manžel mi před pár dny tuto mladičkou milenku osobně přiznal,” dodala ještě herečka, přičemž podle informací zmíněné redakce by novou láskou Stropnického měla být Markéta Horňáková, která na pracovišti v Tel Avivu pracuje jako konzulární asistentka. Veronika Žilková je tak přesvědčena o tom, že vztah Stropnického s Horňákovou není nějakou čerstvou záležitostí, ale že mezi dvojici jiskra přeskočila už dávno.

Dcera Agáta dlouho mlčela

Je jasné, že si Stropnický svou aférou znepřátelil značnou část své rodiny. Nejvíce ale dle všeho, hned po Žilkové, dceru herečky Agátu Hanychovou. Ta dlouhou dobu mlčela a k událostem posledních týdnů se nijak nevyjadřovala. Když ale na sociální síti během živého vysílání jeden z fanoušků položil dotaz týkající se Stropnického, modelka se neudržela. „Nemyslela jsem si, že je to takový z**d,” řekla Agáta bez ostychu.