Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vousáč z MasterChefa válí: Brutálními hláškami dostává lidi do kolen

MasterChef Martin
MasterChef Martin
Zdroj: TV Nova
MasterChef Martin

MasterChef Česko 2022 je v plném proudu. Každý divák si už určitě našel svého oblíbence, kterému fandí. Tato řada je v mnoha ohledech velmi specifická, například mezi soutěžícími Vojtou a Betty vznikl i vztah. Dalším velmi dobře zapamatovatelným soutěžícím je Martin, jeho vousy zaujmou každého. 

Pokud se Martin Pecina po konci soutěže rozhodne vydat kuchařku, bude to mít velmi jednoduché, dvě knihy už v minulosti vydal. Sympatický vousáč je typograf s dvacetiletou praxí a specializací na knižní úpravu. Mezi jeho další koníčky patří tisk volné grafiky, malování obrazů, sbírání fajfek a foglarovky.

Bagetová výzva

Pro soutěžící MasterChefa existuje jedna výzva, kterou chce vyhrát každý. Bagetová výzva jim zaručí to, že se právě jejich bageta bude několik týdnů prodávat v oblíbeném fast foodu Baterie Boulevard. Ironií je, že právě Martin, který tuto výzvu vyhrál, nemá fast foody rád. „Nic jsem si v životě nepřál více, než dívat se na lidi, jimž kape slina a majonéza z koutku úst,“ napsal na svůj Instagram s kapkou nadsázky. Zároveň na sebe práskl, že i on se přeci jen někdy nechá zlákat nezdravým jídlem. „Ideální čas na fast food je ve čtyři ráno, když jdu z nějakého večírku nebo vykřičeného šantánu a není nic jiného v nabídce,“ řekl v pořadu. 

Hvězda Instagramu

Martin díky své autentičnosti patří k nejoblíbenějším soutěžícím tohoto ročníku. Stylová image a vtipné hlášky se odráží i na jeho sociálních sítích, kde má bezmála dvacet čtyři tisíc sledujících. Na svůj Instagram pravidelně sdílí hlášky, které řekl během jednotlivých epizod. Vtipné glosy místy nahrazují recepty. I tam se Martin drží jedné linie, pokrm vyfotí na kulatém bílém talíři s jednobarevným pozadím, zdá se, že sázka na jednoduchost mu podle počtu příznivců vychází. Jestli se oblíbenec diváků stane vítězem MasterChefa 2022 si musíme ještě počkat, v současné chvíli má proti sobě ještě devět dalších soutěžících.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky