Martin Maxa, vlastním jménem Ivan Varga, býval zamlada pořádný samec. Sexy blonďák neměl v době své největší slávy o nápadnice nouzi, pak ale začal jeho obličej projevovat první známky stárnutí.

Hudebník proto neváhal a nechal se opakovaně omladit na klinice plastické chirurgie.

„Ano, mám úpravy. Nechal jsem si udělat víčka, což skoro každý v mém věku. No a před čtyřmi roky jsem podstoupil facelift, což mi trošku jako zvedlo sebevědomí, protože mi padal obličej,“ přiznal Maxa webu Extra.

Zpěvák má prý z přibývajících let hrůzu a nejvíce ho děsí představa, že se o něj ve stáří bude muset někdo starat.

„Každý, kdo je k sobě upřímný, by si přiznal, že ho tyto věci děsí. Hlavně člověk jako já, který už překročil šedesátku, a tu a tam se už ozývají věci, které jsou spojené s tímto věkem. Teď momentálně mám problém třeba s bederní páteří a musím říct, že tyto věci vůbec není jednoduché psychicky schroustat, protože hlava zůstává stále mladá,” svěřil se hudebník v rozhovoru pro idnes.cz.

Vždy to odezní a jsem zpátky dole

Z rychle běžícího času má Martin Maxa časté deprese, kterými trpí již od mládí a snaží se je zahánět pravidelným cvičením.

„Hrozně mi v tom pomáhá právě všelijaké trýznění těla a získávání endorfinů buď z fyzické práce, nebo z nějakého sportování. To dělám, což má zase pozitivní vliv, že se to nějakým způsobem podepíše na exteriéru, takže to napomůže zase estetice. Ale vždycky to odezní a už jsem zase zpátky dole,” vysvětlil zpěvák, který odmítl brát antidepresiva a raději řeší psychické problémy sportem.

Zpěvákovi se navíc loni rozpadl vztah s partnerkou Sylvou, s níž má dvě děti.

„Když někdo uteče s někým jiným, vždycky to bolí. Těžko k tomu říct něco konkrétního, zkrátka a dobře, v životě se naskytnou takové situace, že se vztah úplně nevydaří,“ prozradil před časem Expresu.

Po rozchodu zatím bývalý lamač dívčích srdcí nikoho nepotkal.

„Sylva mi utekla a já se jí, upřímně řečeno, ani moc nedivím, protože to byla moc hodná ženská. Byla to výborná maminka mých dětí a nemůžu o ní říct křivé slovo, ale asi už měla mého kočovného života dost. Od té doby jsem nikoho nijak extra nehledal, naštěstí jsem ten typ člověka, který umí žít sám se sebou, a mám kocoura,“ uzavřel Maxa.

Související články