Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Martin Maxa karanténu prožil jinak než většina: Takhle teď vypadá

Martin Maxa
Martin Maxa
Zdroj: Martin Maxa
Martin Maxa

Zrušená vystoupení, koncerty v nedohlednu… nouzový stav si vybral svou daň i u českých celebrit. A tak například zpěvák Martin Maxa zaháněl chmury těžkou fyzickou prací, což přineslo své ovoce.

Není ovšem divu, že když polonahý napínal svaly, nezůstalo to bez povšimnutí. „Přijela za mnou na návštěvu kamarádka, filmová režisérka Zita Marinovová. A jak tam tak seděla u kafe a koukala na mě, jak tahám trámy a cihly, ovlivněná svou profesí přišla s nápadem natočit z tohoto prostředí videoklip. Mě se to moc nezdálo, ale Zita, která už se asi během epidemie taky nudila, hned vymyslela úvodní scénku, vybrala písničku a povolala mého syna Ivoše, který je už několik let mým dvorním autorem videoklipů,“ líčí zpěvák původ svého nejnovějšího uměleckého počinu.

V režii syna

Martinův syn taťku následně při práci zrežíroval, natočil a vyrobil videoklip, kde je opravdu na co koukat! Přiznejte se, pánové, kdo z vás by nechtěl na prahu šedesátky vypadat jako Diskobolos, s nímž si Martin Maxa skutečně v ničem nezadá. Celý videoklip s názvem Reggae si pusťte na youtube kanálu Martin Maxa official nebo na zpěvákově facebookovém profilu.

Plní nejen své sny

A kde že to Martin tahle dřel? Na stavbě svého hotelu v malebném městečku Roudnice nad Labem nedaleko Prahy, který co nevidět uvede do provozu. „Ano, už se to chýlí k vítěznému konci. Exteriér i interiér jsem si navrhoval sám a také jsem sám přiložil ruku k dílu, nechtějte vidět ty mozoly,“ směje se Martin a dodává: „Bude se to jmenovat Hotel Galerie. Ten název tedy také vymyslela Zita. Jednak prý proto, že jsem malíř a jednak z toho důvodu, že hotýlek je prý výstavní. Já bych to takto domýšlivě nepodával, ale musím se přiznat, že z výsledku mám velice dobrý pocit a doufám, že mí hosté to budou cítit stejně.“

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky