Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Martin Hranáč z Vyvolených se ani po letech nezměnil: Opět svými výroky šokuje

Martin Hranáč
Martin Hranáč
Zdroj: profimedia
Martin Hranáč

Martin Hranáč (37) je sice gay, to ale neznamená, že souzní s hnutími založenými na podporu homosexuality. Před pár dny reagoval na obvinění že je ostudou LGBT komunity ostrým videem a rozhodně si nebral servítky!

Martin Hranáč je rodák z Ústí nad Labem a divákům je známý hlavně díky učinkování v reality show vila Vyvolených, kde se svým extravagantním vystupováním zaryl lidem do paměti.

Od televizního pořadu ale uběhlo mnoho let a Hranáč mezitím svou kariéru posouval spíše směrem vlastní tvorby zábavných videí a velice se mu daří.

Vtipné scénky mají veliký úspěch a alter ego Hranáče, Eriku Gadžiovou, sledující doslova milují! Přes to se ale najdou rýpalové, kteří se do Hranáče naváží a uráží ho jako ostudu celé LGBT komunity! Bavič ale natočil ostrou odpověď a poslal hatery do patřičných míst.

Dělá si legraci i z vážných témat

Hranáče sledují na sociálních sítích desítky tisíc lidí a najdou se mezi nimi tací, kteří nepatří zrovna k jeho fanouškům. Ozývají se hlavně homosexuální jedinci, kterým občas přijde obsah videí baviče urážlivý.

"Jsi ostudou LGBT komunity," opakují se komentáře, Hranáč má však na celou situaci jasný pohled, a ihned se k ní vyjádřil.

"Takže já prý dělám ostudu LGBT komunitě? Se vzpamatujte ty v**e, copak já jsem nějaká LGBT komunita? Já jsem Martin Hranáč! Nikdy jsem v žádným průvodu nešel a nikdy ani v žádným nepůjdu," rozčiloval se Martin na svém Instagramu a záhy dodal, že naopak nepovažuje shlukování gayů za pochod hrdosti.

K žádným skupinám se řadit nechce

"Pochod hrdosti to byl možná tak před třiceti lety. V dnešní době, kdy gaye nikdo nesoudí, možná až na pár nějakých idiotů, vůbec nevím, o co Vám jde! Já si dělám svoje vtipy, a nějaká LGBT komunita mi nikdy nezaplatila nájem. Takže mě z ní s klidným svědomím můžete vyškrtnout, normálně mě vyškrtněte! Možná spím s chlapama, ale v hlavě jsem úplně normální člověk, takže nějaký rozdělování na heterosexuály, asexuály a transgendery mi přijde úplně mimo," vysvětlil Hranáč svůj postoj.

Navíc dodal, že často se homosexuální jedinci sami vyřazují z kolektivu svým chováním. "Stěžujete si, že Vás diskriminují, ale pak si děláte kluby jen pro sebe, sauny pro sebe, párty pro sebe. Máme všichni dvě ruce, dvě nohy, tak pojďme spíš držet spolu, než pořád něco rozdělovat," uzavřela bývalá hvězda reality show...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU