Martin Hofmann patří mezi nejobsazovanější české herce a má tisíce fanoušků, od ostatních známých osobností se ale výrazně liší. Bedlivě se totiž hlídá své soukromí, o kterém nemluví prakticky od doby, co se před lety rozešel s herečkou Jitkou Čvančarovou. O jeho životě a jeho rodině se toho tak ví opravdu pramálo. O to větším překvapením však byl pro všechny jeho příznivce hercův nejnovější příspěvek na sociální síti.

To nejlepší, co si mi stalo

Herec má mladšího bratra, se kterým má podle všeho ty nejlepší vztahy. Nyní totiž na svém Instagramu zveřejnil krásný černobílý snímek z dětství, na kterém chová bratra v náručí. „Dneska jsem ze Slovenska dostal starý fotky. Tohle je to nejlepší, co se mi jako dítěti stalo. Můj brácha Jakub,” napsal k první fotografii.

Na následujícím snímku pak jako dítě pózuje společně s dalšími příbuznými. „Na druhé fotce je moje část slovenské rodiny a v rohu já,” prozradil Martin Hofmann a dodal, že když vidí tyto snímky, okamžitě se mu v hlavě rozezní slovenská píseň V dolinách. „Kdo se neudrží a bude chtít komentovat ty účesy, je trapák – takhle to prostě v osmdesátkách bylo,” uvedl se smíchem herec v závěru příspěvku.

Nejkrásnější vzpomínky

Pod příspěvkem se ihned začaly hromadit stovky komentářů od obdivovatelů Martina Hofmanna a někteří nad dávnými fotografiemi neskrývali dojetí. „Nejkrásnější vzpomínky a čím jsou starší, tím víc získávají na síle lásky,” napsal jeden z fanoušků. „Tyhle černobílé fotky jsou nejlepší, dýchá z nich naše krásné dětství. Jste si podobní. Ty ofiny měl každý v té době. Takže to nikoho tenkrát nepřekvapilo,” zaznělo ještě a podobných reakcí se objevovala celá řada.

Související články