Martin Hofmann už dávno není Luďan z Mostu! Právě tato role ho vystřelila na samotný vrchol popularity. Nyní si užívá pozornosti kvůli roli kriminalisty v seriálu Vedlejší produkt.

V roli muže zákona se nepředstavil poprvé. V seriálu TV Nova si zahrál kapitána Bacha. Vraždy vyšetřoval v seriálu Odznak Vysočina.

Hvězda nového trháku

V novém třídílném seriálu České televize zářil Hofmann po boku Tomáše Maštalíra. Jako policisté z ostravského oddělení vražd se snažili dopadnout vrahy pomocí nelegálních metod. Kvůli tomu si Josef, kterého hrál Maštalír, vysloužil trest. Musel projít nevyřešené vraždy. Na základě tohoto trestu objevil případ osmnáctileté Evy, kterou někdo před dvaceti lety uškrtil v jejím bytě. Do promlčení vraždy zbývalo šestnáct dnů. Josef se rozhodl případ vyřešit.

Tento dechberoucí příběh zaujal i samotné hlavní aktéry Maštalíra a Hofmanna.

"Na tom scénáři je znát, že jeden z autorů je policista, který toho má za sebou docela dost. S Alešem Preisem to bylo milé setkání po letech. Rád jsem ho vždy viděl na place, samozřejmě jsem byl zvědavý na spoustu věcí. A jeho názor na výslednou podobu Vedlejšího produktu pro mne bude velmi relevantní. Snad u něj projdeme," přiznal pro Extra Martin Hofmann.

Tajemné soukromí

I přes obrovskou popularitu se Hofmannovi daří chránit soukromí své i jeho rodiny. Na rozdíl od ostatních celebrit nesdílí na svém Instagramu momenty ze svého osobního života. Příspěvky herce jsou především o práci, o posilování nebo z cest.

Na veřejnost ovšem čas od času nějaká informace o jeho životě prosákne. Například v roce 2014 se oženil ruskou Nataliou Žitnikovou. Veselku se mu podařilo utajit i před kolegy. Jeho manželka má z předchozího vztahu dceru Annu Žitnikovou, která je populární zpěvačkou.

Herec má údajně i svého vlastního potomka. Na začátku roku 2022 všechny překvapil, když sdílel příspěvek s přáním do nového roku. „A ať žije Tony Hofmann, co se před chvílí narodil,” napsal na svůj Instagram. „A děkuju všem za gratulace, vyřídím to Tonyho rodičům zcela jistě,” dodal. Od té doby už se o Tonym nezmínil.

Osudová žena

V minulosti byl Hofmann považovaný za velkého proutníka. Má za sebou několik afér s prostitutkami. Své si s ním užila i Jitka Čvančarová. Po provalení jednoho z jeho úletů Martina opustila.

Několik let s nevěrným expartnerem Jitka nepromluvila. Čas rány zahojil a expartneři spolu dokonce už párkrát natáčeli. V seriálu Most! si dokonce zahráli bývalé manželé. Potkali se i ve filmu Střídavka. Nyní společně natočili spot k letním olympijským hrám, které letos budou v Paříži.

Při natáčení si populární herec poměřil síly se známým wrestlerem Arturem Omarovem.

„Přizpůsobil jsem to Martinovi. Poprvé stál na zápasnické žíněnce a bylo důležité, aby se nezranil a aby nikoho nezranil,“ vysvětlil pro Blesk sportovec. „Ale přestože to bylo jeho poprvé, tak měl parádní postavení, věděl, kde má mít ruce. Měl to zkrátka v malíku,“ pochválil slavného herce.

Související články