Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kdo to udělá, zaslouží přes držku! Co rozlítilo Martina Hofmanna?

Martin Hofmann/7 pádů Honzy Dědka
Martin Hofmann/7 pádů Honzy Dědka
Zdroj: FTV Prima/Jakub Syrůček
Martin Hofmann/7 pádů Honzy Dědka

Martin Hofmann promluvil o tom, proč už odmítá natáčet, co je u něj doma zakázané, a zavzpomínal i na bujaré studium na DAMU. Aktuálně jde do kin jeho poslední film Známí neznámí o partě přátel, které napadne dát mobily na stůl a nahlas přečíst každou doručenou zprávu a každý příchozí hovor dát na hlasitý odposlech. 

„Tam nezůstane kámen na kameni. Já bych to v žádném případě nehrál. Co je komu do toho, co mám v telefonu. To je moje. Nikdo tam nemá lézt a nikdo tam nemá čumět, ať už je tam cokoliv. A kdo to udělá, zaslouží přes držku nebo výpověď ze vztahu. Moje báječná žena by tohle nikdy neudělala, protože to je pod úroveň. A já jsem to taky nikdy neudělal,“ dušuje se Martin Hofmann v 7 pádech Honzy Dědka. Pravdy se ale prý nebojí.

„Umím říkat pravdu, většinu věcí umím říkat velmi rovně. A tam, kde si myslím, že by to mohlo způsobit víc škody než užitku, říkám polopravdu,“ kličkuje. Ve vztahu s matkou zpěvačky Annabelle je spokojený.

„Já jsem spokojený, protože mi děti dělají radost. Už teď moc netočím. Vyhlásil jsem stop stav. Režiséři teď mají s prominutím smůlu. Až do května 2022 točit nebudu a už jsme si to i s mnohými vysvětlili. Ne všichni to vzali úplně radostně, ale všichni to pochopili. Byly to různé věci v různých projektech, které nebudu dělat. Do května se budu věnovat tomu nejpodstatnějšímu, a to jsou moje děti, protože od května do října budu mít kontinuálně práci, že se s nimi nedostanu ani na dovolenou,“ svěřil se Honzovi Dědkovi.

Během natáčení zavzpomínal i na studium na DAMU, v ročníku byl s dalšími dnešními hosty Filipem Rajmontem a Kateřinou Rusinovou. „Jsme s Filipem spolužáci. Akorát rozvrh začínal v osm, ale ne vždycky jsme se s Filipem na osmé potkali. Ale zase jsme spolu chodili do školy už od září, na rozdíl od ostatních, kterým začínal semestr až v říjnu. Abychom získali ty zápočty za ty nepřítomnosti a posunuli nás do dalšího ročníku. Ne vždycky vyšlo, že jsme tu osmou trefili,“ prásknul Hofmann, který je mimo jiné obdivovatel zpěvačky Madonny.

„Já měl doma v pokojíčku krásnej plakát Madonny a Stalona. Já to moc nekomplikoval. I na přijímačkách na DAMU jsem řekl, že jsem tam i kvůli panu Stalonovi – a oni mnou začali opovrhovat. Mysleli si, že jsem debilní. A mně to přišlo v pořádku to říct a nestydím se za to doteď. A pak jsem ještě říkal, že se mi vždycky líbily herečky. Tak mě vzali,“ zavzpomínal. Celý rozhovor sledujte dnes ve21.35 na Primě.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky