Před Donutilem plnila Sára Affašová Instagram snímky s Michalem Necpálem, se kterým tvořili pár. To už je ale dávno minulostí. Nyní je Affašová šťastná po boku někoho jiného.

Jejím novým objevem je syn slavného Miroslava Donutila. Martin je jistě rád, že se mu podařilo sbalit takovou kočku. „Už nějakou dobu tvoříme pár s Martinem,“ napsala na dotaz fanoušků herečka na Instagram.

Před Sárou chodil Martin několik let s Viktorií Zrzavou, což je neteř Michaely Bakala. „Je to osudový vztah a to, že jsme se potkali, je krása,“ řekl tehdy pro týdeník Sedmička Martin Donutil.

„Viki studuje a přemýšlí, co dál, a je dobře, že zatím jdou její úvahy mimo můj obor, protože už tatínek mě vedl k tomu, že není dobré, když dva dělají totéž, obzvlášť co se herectví týče. Proto jsem rád, že ji zajímají jazyky a jde jinou než divadelní cestou,“ dodal.

Slov svého otce se ale zjevně nedržel, jelikož si našel Affašovou, která je hvězdou Ulice. Hraje kamarádku Anny Kadeřávkové Janu.

„Jana je extrovertní a cílevědomá holka, která touží po tom, být úspěšná. Věci moc nepromýšlí do důsledku. Za její zdánlivou neprůstřelností je ale notná dávka nejistoty a osamělosti. Doma má autoritativní matku. Před svým odjezdem do USA, kde se seznámila s Rozinou, studovala hereckou konzervatoř,“ prozradila Affašová Blesku pro ženy.

„Myslím, že Jana a já máme společnou určitou roztěkanost, neposednost a energičnost. Jana miluje Instagram a tráví na něm velkou spoustu času. Já Instagram mám, ale nejsem v něm, popravdě, nejzběhlejší,“ přiznává.

„Před nedávnem jsem se tomu začala trochu víc věnovat a postupně se učím, do té doby jsem byla spíše pasivnější ‚očumovatel‘. Myšlence influencerství se nebráním, uvidíme časem,“ uvažuje herečka.

„V Ulici je příjemný pracovní kolektiv, takže je mi tam moc hezky. První den jsem se snažila zapamatovat si hlavně jména, těch bylo hodně… všichni byli moc milí, takže moje začátky proběhly bez problémů,“ pochvaluje si kolegy Affašová.