Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Holubova se veřejně zastala Dejdara: Mám slzy lítosti, lidé po nás plivou

Martin Dejdar
Martin Dejdar
Zdroj: Profimedia

Martin Dejdar vymyslel během jarní karantény byznys s video a audio pozdravy celebrit, nakonec ale web prakticky ihned po spuštění po velikém skandálu stáhl! Herec nyní počítá ztráty, investoval totiž desítky tisíc!

Na projekt Martina Dejdara jako první upozornila Nikol Štíbrová na svém Instagramu. Herečka se do Wish 4 you pořádně pustila a navíc zjistila, že stránky dokonce inzerují umělce, kteří o tom nevědí.

Na webu si fanoušci mohli objednat pozdrav například od Youtubera Kovyho nebo Jiřího Lábuse, ti oba později přiznali, že o tom neměli ani tušení!

"Žádnou smlouvu jsem nepodepsal, rozhodně bych nepřipustil, aby mi za to lidi platili," nechal se slyšet naštvaný Lábus. "V životě jsem o tý stránce neslyšel. Zdravice posílám vždycky bezplatně. Mám spoustu způsobů, jak si vydělat peníze, tohle rozhodně není jeden z nich," tvrdí Kovy.

Dejdar vysvětluje vzniklou situaci tím, že šlo o zkušební verzi stránek a došlo k omylu!

Martin Dejdar spustil web Wish 4 you 10. října a ještě ten samý den v noci ho nechal smazat! Nyní tvrdí, že omylem došlo ke spuštění zkušebního webu, na kterém byly fotografie osobností, které se teprve chystal s projektem oslovit jako například Kovyho či Lábuse.

"Když lidé jako například Nikola Štíbrová a jí podobná stvoření mají tu odvahu mě i ostatní skutečné osobnosti, které desítky let tvrdě pracují, veřejně zostuzovat a urážet, nemá smysl o něco se snažit," oznámil pak Dejdar předčasný konec na svém Instagramu. 

Herec už ale do Wish 4 you investoval nemalé finanční částky a kvůli stažení webu je zhruba 100.000 v mínusu! Mnohem víc ho ale trápí útoky na jeho osobu, někdo prý na sociálních sítích zveřejnil dokonce jeho telefonní číslo!

labus labus Zdroj: profimedia

"Na sociálních sítích bylo zveřejněno mé soukromé telefonní číslo, abyste mi volali, psali, nadávali mi a ponižovali mě. Ty peníze ale nikdy nebyly pro mě! Já sám jsem v této věci mínus sto tisíc korun, doufám, že máte radost! Byly to honoráře pro ty umělce, pro moje kolegy, kteří nemohou zpívat, natáčet, hrát. Přísahám na svou vlastní čest, že jsem nikoho nepodvedl, nic špatného jsem neudělal a tím to pro mě končí," nahrál Martin Dejdar na svůj Instagram v pořadí třetí vyjádření k této kauze.

Slavný herec nejspíš poslední dny lituje, že se vůbec do podnikání pouštěl. Na Instagramu musel vypnout možnost komentovat fotografie, jelikož pod každou z nich přibýval jeden negativní komentář za druhým.

Eva Holubová Eva Holubová Zdroj: Profimedia

Dejdara se zastala alespoň jeho kolegyně Eva Holubová, která napsala: "Já to nedělám, neumím popřát za sebe někomu, koho osobně neznám, pro mě by přišlo pouze myslitelný, kdyby mě třeba celá rodina najala, abych přednesla přání jejich babičce, ale to není to, co mě na tvém projevu zaujalo nejvíc. Mám slzy lítosti, opravdu lítosti, nikoliv vzteku, že máme u nás v ČR u některých lidí takové postavení, že po nás plivou, otírají se o nás a to všechno "zpoza rohu", anonymně. Zloba, závist, zášť, to jsou vizitky zakomplexovaných lidí a proto je mi to tak líto. Nevadí mi, když se mnou třeba někdo nesouhlasí, umím unést kritiku, ale nesnáším aroganci moci a aroganci anonymity. Netrap se tím Martínku, je pořád dost lidí, co tě mají rádi, jsi skvělý herec všeho druhu. Když se to někomu nelíbí, nemusí přeci tuto nabídku využít," podpořila herečka svého kamaráda. U fanoušků si ale Dejdar pořádně zavařil a nejspíš bude trvat, než se "sršní hnízdo" zklidní...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky