Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agentura nabízí večeře s českými celebritami. Ceny dosahují desetitisíců

Pavel Trávníček
Pavel Trávníček
Zdroj: Profimedia

Svůj byznys s názvem Wish4You Martin Dejdar rovnou položil. Neustál kritiku poté, co ho veřejně na svém Instagramu zdiskreditovala Nikol Štíbrová. Jednalo se o placený servis, kdy by známé osobnosti poskytovaly placené audio a video vzkazy. Nutno však podotknout, že v minulosti tu už podobná agentura byla a ceny při zemi rozhodně nedržela.

Martin Dejdar chtěl za zprostředkování audio vzkazu od celebrity do vašeho počítače v průměru 1500 korun, za video pak 2500. Na stránce jste si ale mohli objednat třeba i hodinový trénink s MMA bojovníkem Karlosem Vémolou za 10 tisíc.

Byznys jako každý jiný. Byznys, co funguje v Anglii a Americe zcela běžně. Poté si z Dejdara vystřelila Nikol Štíbrová a se svým půl milionem sledujících na Instagramu ho poslala ke dnu. Obdobná agentura tu přitom už v minulosti byla a ceny měla na rozdíl od Dejdara o hodně vyšší.

Povečeřet s Trávníčkem vás stálo skoro 50 tisíc

Zmíněná agentura nabízela večeři třeba s Pavlem Trávníčkem, Janem Čenským a Libuší Šafránkovou. S Trávníčkem večeře stála 47 500 korun, s Čenským pak 37 tisíc. Cenu si hvězdy zvolily samy a jak jistě uznáte, o malé částky nešlo.

„Cena je taková, o jakou si hvězdy řeknou. Devadesát procent z částky jde celebritám, pět až osm procent agentuře a zbytek je útrata za večeři,“ řekl Blesku kdysi Zbyněk Dokulil z agentury, která setkání zajišťovala.

Pavel Trávníček

V nabídce dřívější agentury byl i Jan Čenský

„Bývají to příjemná setkání s milými lidmi,“ okomentoval to Trávníček. Dejdar však po kritice všechno vzdal. „Když lidé jako například Nikola Štíbrová a jí podobná stvoření mají tu odvahu mě i ostatní skutečné osobnosti, které desítky let tvrdě pracují, veřejně zostuzovat a urážet, nemá smysl o něco se snažit,“ řekl Dejdar a vykašlal se na všechno.

„Na sociální sítě bylo zveřejněno mé soukromé telefonní číslo, abyste mi volali, psali, nadávali mi a ponižovali mě. Ty peníze ale nikdy nebyly pro mě! Já sám jsem v této věci mínus sto tisíc korun, doufám, že máte radost,“ vyjádřil se k celé věci herec na Instagramu.

Martin Dejdar

Dejdar se na svůj byznys vykašlal

„Byly to honoráře pro ty umělce, pro moje kolegy, kteří nemohou zpívat, natáčet, hrát. Přísahám na svou vlastní čest, že jsem nikoho nepodvedl, nic špatného jsem neudělal a tím to pro mě končí,“ dodal Dejdar v již už třetím vyjádření.

V celé věci ho podpořila Eva Holubová. „Mám slzy lítosti, opravdu lítosti, nikoliv vzteku, že máme u nás v ČR u některých lidí takové postavení, že po nás plivou, otírají se o nás a to všechno "zpoza rohu", anonymně. Zloba, závist, zášť, to jsou vizitky zakomplexovaných lidí a proto je mi to tak líto,“ soptila.

Tvrdí, že to musel položit

„Nevadí mi, když se mnou třeba někdo nesouhlasí, umím unést kritiku, ale nesnáším aroganci moci a aroganci anonymity. Netrap se tím, Martínku, je pořád dost lidí, co tě mají rádi, jsi skvělý herec všeho druhu. Když se to někomu nelíbí, nemusí přeci tuto nabídku využít,“ dodala Holubová.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky