Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velkolepý projekt Martina Dejdara byl ukončen. Ostře se do něj pustila Štíbrová

Nikole Štíbrová Martin Dejdar
Nikole Štíbrová Martin Dejdar
Zdroj: Profimedia

Na Instagramu se vyjádřila Nikol Štíbrová k podivným stránkám, kde celebrity nabízejí za nehorázné částky svým fanouškům videopozdravy! Za celým projektem stál známý herec Martin Dejdar, který si pak začal se Štíbrovou ostře vyměňovat názory skrze sociální sítě!

Nikol Štíbrová se ozvala svým fanouškům na Instagramu, aby je upozornila na podivný projekt! Stránky s názvem Wish for you nabízeli možnost koupit si videopozdrav od různých známých celebrit.

"Musím říct, že jsem se celkem dost naštvala. Našla jsem webovky, na kterých je seznam našich osobností z různých sfér, sportovci, influenceři, zpěváci a tak dále, a vy si u nich můžete kupit buď audio, nebo videopřání a vy za něj platíte. Za audio 1500 korun, za video 2500 tisíce. Já jako chápu že doba je zlá, ale tohle mi přijde vyloženě úchylný! Místo aby byli rádi, že mají nějaký fanoušky, a byli rádi že někdo stojí o to, aby se s ním vyfotil nebo podepsal, tak si říkají takovém sumy, je to totální zhýralost," pustila se Nikole Štíbrová ostře do projektu.

Později se ukázalo, že za Wish for you stojí herec Martin Dejdar, který jej založil už na jaře! Kvůli nátlaku ale nakonec musel vše zrušit, slova Štíbrové si ale rozhodně nenechal líbit! 

Martin Dejdar Martin Dejdar Zdroj: Profimedia

"Tento projekt vznikl na jaře v období první karantény. Přemýšlel jsem, jak si vzájemně pomoci. Jednak mnoha tisícům zájemců, kteří nám denně píší o nejrůznější videa a fotografie a osobnostem, které již mají půl roku obtížné živobytí. Uspořádal jsem anketu, které se zúčastnili tisíce lidí. Z té vyplynulo, že o takovou službu zájem mezi vámi je a nemáte problém za to zaplatit. Tak jsem se do toho pustil. Právníci, smlouvy, schůzky s osobnostmi, logo, název, web. Půl roku práce a také spousta investic. Nikdy nemohlo jít o žádný podvod, jelikož vždy musí nahrát konkrétní pozdrav osobnost sama. To snad pochopí i primitiv," vysvětlil Martin Dejdar na svém Instagramu, jak Wish for you vůbec vznikl.

Herec pak dodal, že se rozhodl web stáhnout a rozdělanou práci ukončit! " Navíc přání celebrit měla plnit i charitativní cíle. Bohužel již k tomu nedojde. Pod neuvěřitelným tlakem urážek, pomluv, ponižování a zesměšňování nejen mě, ale i dalších osobností projektu zapojených, jsem se rozhodl projekt ukončit hned na začátku. Ne proto, že je to chyba, nebo že je projekt špatný. Jsem stále přesvědčen, že nápad je to dobrý. Ale v tak nenávistném prostředí nemám sílu nic vytvářet. Navíc, když lidé jako například Nikol Štíbrová a jí podobná stvoření mají tu odvahu mě i ostatní skutečné osobnosti, které desítky let tvrdě pracují, veřejně zostuzovat a urážet, nemá smysl se o něco snažit. Já si jen přeju, aby bylo na sociálních sítích méně nenávisti a zloby," vyjádřil se Dejdar nejen ke svému projektu, ale i slovům Štíbrové, která jeho byznys dle jeho slov veřejně zesměšnila!

Herečka mimo jiné poukázala na fakt, že na webu viselo několik celebrit, které o tom ani nevěděli, jedním z nich byl například Youtuber Kovy!

Nikol Štíbrová Nikol Štíbrová Zdroj: Profimedia

Nikol Štíbrová si samozřejmě postu Martina Dejdara, ve kterém zmiňuje její osobu hned všimla a opět to nenechala bez reakce. Herečka ale upozornila opět na to, že na webu byla inzerovaná jména umělců, kteří o projektu ani nic nevěděli!

"Martine, je samozřejmě na každém, za co si bere peníze. Fakturovat si 2500 Kč za pozdrav člověku, který mi fandí a pravděpodobně mě delší dobu podporuje kupováním CD, vstupenek, knih apod., je pro mě osobně minimálně zvláštní. Největší problém vidím nakonec v tom, že spousta lidí o tom, že je prodáváte, vůbec nevěděla. Nebyl to jen Kovy, ale to asi víte. Hezký den, stvoření," vzkázala Štíbrová Dejdarovi s notnou dávnou ironie.

Herečka také dodala, že ona i její kamarádky Veronika Arichteva a Martina Pártlová z tria 3v1 běžně dělají pro své fanoušky pozdravy a to zcela zdarma...

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU