Od chvíle, kdy se stal vítězem první řady Česko Slovenské SuperStar, uplynulo už neuvěřitelných 14 let. Naštěstí ale Martin Chodúr neupadl v zapomnění a po soutěži se mu podařilo skvěle rozjet svou kariéru. A daří se mu v ní dosud. Úspěchy ovšem nesklízí jen na pódiu, ale také hlavně v osobním životě. V tom je už několik let až po uši zamilovaný do své partnerky Ivony, s níž vychovává jejich společného syna Martínka.

Negativní reakce

S Ivonou Selníkovou se dal Martin Chodúr dohromady v roce 2010. Je ale pravdou, že se na dvojici zpočátku dívali mnozí s podivem. Ivona je totiž o 17 let starší než její vyvolený. V různých diskuzích anebo v komentářích pod Chodúrovými snímky se někteří do jeho lásky naváželi a věkovému rozdílu se posmívali.

Před lety se například rozhodl Chodúr popřát prostřednictvím společné fotografie své partnerce k narozeninám. „Maminka by si mohla dát udělat víčka,” napsala mu pod příspěvek jedna z dam. Chodúr se ale za svou lásku rychle postavil. „Jaký syn? Co to povídáte? To má čtyřletý Martínek mamce něco platit? Navíc Ivonka má takto víčka přirozeně od dětství a mně se to náhodou velmi, velmi líbí! Poprosím vás o slušnost. Nevadí, že jsme na internetu. Z očí do očí byste jistě mluvila jinak!” vzkázal kritičce.

Jsou šťastní

Na nejrůznější posměšky ale dvojice z vysoka kašle a hlavu si s nimi rozhodně neláme. Sami jsou nesmírně spokojení a nemohli by být šťastnější. Jak Martin Chodúr uvedl v několika rozhovorech, věkový rozdíl pro něj není nijak podstatný a to, jaké narozeniny zrovna někdo z nich oslavil, u nich doma nehraje žádnou roli.

Související články