“Momentálně budu točit dva slovenské seriály s panem režisérem Hřebejkem, což je úplně skvělé! S jedním z nich teprve budeme začínat, v tom druhém mám roli mladého zamilovaného kluka. Bude to velká romantika a také dobrá komedie,” prozradil mladý talent s tím, že podrobnosti si zatím musí nechat pro sebe.

“Určitě chci s herectvím pokračovat. Rád bych jednou dostal nějakou velkou roli. Chodím na různé castingy, teď jsem byl dokonce i do jedné kriminálky, ale nevybrali mě,” dodal talentovaný umělec s úsměvem.

Kromě herectví si čas od času vyzkouší také hudební projekt. Před časem překvapil rapovou písní, další počin právě natočil se svým starším bratrem Janem Bendigem. “Zrovna jsem se vrátil z Tuniska, kde jsme s bráchou natáčeli klip a nazpívali spolu písničku, je to duet,” pochlubil se pro Kafe.cz usměvavý Marsell Bendig.

Rodina je na prvním místě

Celkově nyní podle svých slov prožívá šťastné životní období a daří se mu skvěle. “Naše maminka teď oslavila padesátiny. Takže jsme se všichni sešli, opili se, oslavili to. Prostě rodinná oslava, jak má být,” uvedl Marsell Bendig se šibalským úsměvem.

Oba bratři Bendigovi jsou známí tím, že je pro ně jejich rodina na prvním místě a nedají na ni dopustit. S rodiči i dalšími sourozenci mají totiž velmi blízké vztahy. Momentálně je Marsell nezadaný, ale lásce se rozhodně nebrání. Podle svých slov sice žádnou partnerku nehledá, věří ale, že pokud něco má přijít, tak to také přijde.

Související články