V minulosti byl dlouhé roky Maroš Kramár ženatý s právničkou Natašou Nikitinovou. S tou se ale v roce 2019 rozvedl a nedlouho poté začal tvořit pár s manažerkou svého bratislavského divadla Vo veži, půvabnou Inou Oravcovou. 

Právě jeho exmanželka je ale matkou jeho třiadvacetileté dcery Tamary, která používá mužský tvar tatínkova příjmení, tedy Kramár. Mladá žena nicméně již několik let žije ve Velké Británii, kam se původně vydala studovat. 

Nejprve to vypadalo, že Tamaru vášeň pro umění zcela minula. Studovat se totiž rozhodla zcela nesouvisející obor, tedy kognitivní neurovědu. Nakonec se ale rodinné geny přece jen projevily. Na rozdíl od tatínka ji ale nezaujalo divadlo, ale hudba. 

Muzika ji oslovila v zahraničí

“Chytlo mě to v Brightonu, kde jsme po škole chodívali všichni kamarádi hrát do různých podniků,” uvedla dívka v talkshow Show Jana Krause, kde spolu se svým otcem vystoupila. Ocenila přitom, že mohla zkusit prorazit v zemi, kde nikdo Maroše Kramára nezná, a tak to pro ni byla o to větší výzva. “A méně tlaku. Protože to vlastně nikoho nezajímalo,” vysvětlila s úsměvem.

Zdroj: Youtube

Zatímco Tamara se tak pohybuje mezi Británií a Slovenskem, Maroš Kramár zase cestuje mezi svou rodnou zemí a Českem. Kvůli tomuto neustálému pendlování na sebe s dcerou nemají příliš mnoho času a společné chvíle jsou jim velmi vzácné. 

“My dva jsme spolu nikdy nebyli týden sami,” přiznala Tamara Kramar, která je v poslední době velice zaneprávzdněná. Jak ale prozradili, v brzké době se to oba chystají napravit. 

Naplánovali si totiž společnou dovolenou v Egyptě, aby si svůj rodinný čas mohli alespoň částečně vynahradit. “Jedeme se poznávat. Je to takový poznávací zájezd,” potvrdil Maroš Kramár s úsměvem. 

Rodina funguje i po rozvodu

Kromě dcery Tamary má herec se svou exmanželkou také dva syny, Timura a Marka. Jak před časem jeho dcera prozradila, jejich rodina je poměrně funkční i poté, co se jejich rodiče rozvedli. 

“Vztah rodičů je super, od rozvodu spolu vycházejí dobře. Vůbec nepálili mosty,” uvedla Tamara Kramar pro slovenský web Plus Jeden Deň vesele. 

“Oni se navzájem často vidí. Leckdy jdeme všichni spolu na oběd nebo se oba přijdou podívat na můj koncert. Je to všechno super,” popsala dívka v době, než se usídlila v Brightonu. 

Zájem bulváru jí nevadí

Mladá zpěvačka je podle svých slov také zcela srovnaná s tím, že se o jejich rodinu zajímají média. “Zájem bulváru je něco, s čím jsem vyrůstala. Nepřekáží mi to. Ale někdy se sama sebe ptám, koho to všechno vlastně zajímá? Doufám, že podobný zájem bude i o mou hudbu,” řekla pro deník iDNES.cz před časem.

Prozradila také něco víc o tom, jakým hudebním směrem se plánuje ubírat. “Vzorů mám mnoho, o duetech jsem zatím nepřemýšlela. Mám radost z těch, které zatím vznikly. První byl s talentovaným Milanem André, se kterým jsem se potkala v létě a napsali jsme píseň Two Leaves. Druhý s názvem Stop Holding On vyšel v zimě i s videoklipem v rámci nové desky od muzikanta, který si říká The Curly Simon,” řekla Tamara Kramár.

Související články