Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Milovník žen Kramár jde příkladem, s exmanželkou si výborně rozumí

Maroš Kramár s exmanželkou Natašou
Maroš Kramár s exmanželkou Natašou
Zdroj: Profimedia
Maroš Kramár s exmanželkou Natašou

Maroš Kramár se svou manželkou Natašou patřili k nejvíce stabilním párům českého showbyznysu, proto zpráva o jejich rozvodu před dvěma lety otřásla veřejností. Jak spolu exmanželé dnes vychází? O tom promluvila nejstarší dcera herce, Tamara Kramárová.

Maroš Kramár se svou manželkou Natašou Nikitinovou působili navenek jako dokonalý pár. Herec se svou ženou zplodil tři děti, nejstarší dceru Tamaru a syny Timura a Marka.

Ačkoliv se mnohokrát šuškalo o záletnických sklonech Kramára, jeho manželství vždy zůstalo pevné v základech až do roku 2017, kdy přišla první vážná krize.

O dva roky později pak herec oznámil, že vztah s právničkou Natašou je po pětadvaceti letech u konce a plánuje rozvod. Ten ale proběhl překvapivě v přátelském duchu a Kramár s bývalou ženou má i po odloučení skvělé vztahy. 

Dva roky po rozvodu má herec s bývalou ženou skvělé vztahy

Tamara Kramárová webu pluska.sk prozradila, jak její rodiče fungují po rozvodu a jaké mezi nimi panují vztahy.

"Vztah rodičů je super, od rozvodu spolu vycházejí dobře. Vůbec nepálili mosty. Oba dva vídáme dost často, i oni se navzájem často vidí. Leckdy jdeme všichni spolu na oběd nebo se oba přijdou podívat na můj koncert. Je to všechno super," svěřila se nejstarší dcera herce.

Nejhůře prý rozvod rodičů nesl jeden z mladších bratrů Tamary. "Nechtěl to nejdřív přijmout. Byl zlatý, když říkal: "Právě mně bylo těch spolužáků vždy líto, že mají rozvedené rodiče." To zabolelo. Děti neviděly, že bychom se někdy hádali. A ani teď se nehádáme, dál jsme kamarádi," prozradil Kramár Blesku hlavní motivaci, proč se snažil vztahy s exmanželkou po rozvodu udržet v přátelském duchu.

Kramár dlouho na ocet nezůstal, sbalila ho jeho manažerka

Maroš Kramár po rozvodu nezůstal dlouho sám, krátce po odchodu od rodiny už byl pravidelně vídán po boku své nové přítelkyně Iny Oravcové, která pracuje zároveň i jako manažerka jeho divadla Vo veži.

I když herec zprvu vztah se svou podřízenou tajil, brzy svou lásku veřejně přiznal a dokonce Oravcovou již seznámil i s dětmi.

Tamara Kramárová prozradila, že si s novou partnerkou otce výborně rozumí. "Dobře spolu vycházíme. My jsme všichni zadobře, vše je v pohodě," dodala.

Kramár se snaží svým dětem věnovat i po rozvodu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU