Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Maroš Kramár se stal další slavnou obětí podvodu: Varuje své fanoušky

Maroš Kramár
Maroš Kramár
Zdroj: profimedia.cz

Známé osobnosti se nezřídka potýkají s útoky hackerů a podvodníků, kteří se snaží zmocnit jejich sociálních sítí a využít jejich fanoušky. Nově má takovou zkušenost i slovenský herec Maroš Kramár. Jak ho chtěli podvodníci poškodit?

Podvodníky se to na internetu jen hemží a své o tom vědí hlavně známé osobnosti. Hackeři se totiž často snaží zmocnit účtů těch, kteří mají na sociálních sítích velké množství sledujících a fanoušků, a následně chtějí pomocí nekalých praktik z nic netušících uživatelů vylákat například peníze či údaje jejich platebních karet.

Obdobnou zkušenost má podle serveru Stars24.cz i slovenský herec Maroš Kramár. Ten se v nedávné době rozhodl upozornit své příznivce na falešný účet s jeho jménem, který se na internetu vyskytuje. „Prosím vás, toto není můj účet. Ignorujte ho. Děkuji,“ napsal na Instagram populární slovenský herec a moderátor. 

Maroš Kramár Maroš Kramár Zdroj: Profimedia

Nejnechutnější na celé záležitosti je fakt, že se podvodníci vydávali za slavného herce krátce poté, co ho potkala smrt jeho tatínka. Rozhodně tak neprožívá šťastné období a tento zážitek mu nijak nepřidal. Zprávu o úmrtí svého otce herec a moderátor sdílel před více než měsícem na sociální síti. 

„Dnes jsme se rozloučili s mým milovaným tatínkem. Byl to úžasný člověk. Budu moc rád, když mu věnujete tichou vzpomínku a zapálíte svíčku na jeho památku. Děkuji!“ napsal tehdy na svém Instagramu a k příspěvku připojil fotografii se svým otcem. 

Maroš Kramár Maroš Kramár Zdroj: Profimedia.cz

Podobnou situaci jako Maroš Kramár řešila v nedávné době i krásná moderátorka TV Nova Lucie Borhyová. Ta totiž zjistila, že se na Facebooku objevil profil s jejím jménem a fotografií, který lákal nic netušící fanoušky. 

„Dostala se ke mně informace, že se někdo za mě vydává na této stránce. Tato stránka nemá nic společného s mou osobou. Již jsem ji nahlásila Facebooku, tak to, prosím, udělejte také. Děkuji,“ vybídla před nějakou dobou na sociální síti moderátorka své fanoušky. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky