Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Maroši Kramárovi zemřel tatínek. I on byl slavným hercem

Maroš Kramár
Maroš Kramár
Zdroj: profimedia.cz

Věčně se usmívající a veselý moderátor a herec Maroš Kramár teď rozhodně šťastné období neprožívá. Prostřednictvím sociálních sítích totiž oznámil, že mu zemřel tatínek. 

Herce a moderátora Maroše Kramára diváci znají především jako veselého a sympatického muže, který úsměvy na všechny strany rozhodně nešetří. Nyní u něj ale panuje velmi smutná nálada. Na sociálních sítích se totiž se svými fanoušky podělil o tragickou informaci.

„Dnes jsme se rozloučili s mým milovaným tatínkem. Byl to úžasný člověk. Budu moc rád, když mu věnujete tichou vzpomínku a zapálíte svíčku na jeho památku. Děkuji!” napsal populární umělec na svůj Instagram a připojil fotografii se svým tatínkem.

Maroš Kramár Maroš Kramár Zdroj: Profimedia

Slovenský server Nový čas před několika dny informoval o zhoršujícím se zdravotním stavu tatínka slavného herce a moderátora. Ten musel být převezen do nemocnice. Přitom ještě v září rodina společně slavila jeho úctyhodné 92. narozeniny. 

V životě již bojoval s několika zdravotními problémy, avšak vždy statečně a úspěšně. Zlom však nastal v posledních dnech. „Už jsem za ním byl. Má 92 let, takže v tomto věku je to normální, že přicházejí problémy, že se přidruží různé choroby a komplikace. Doufám, že to všechno dobře dopadne,” nechal se ještě před časem slyšet Maroš Kramár pro server Nový čas.

K příspěvku Maroše Kramára se začaly ihned kupit nejrůznější kondolence. „Maroško, moc na tebe myslím a svíčka za tvého tatínka už hoří!” napsala například herečka Eva Holubová. „Musí to být obrovská bolest v srdíčku. Upřímnou soustrast, dnes se za tvého tátu pomodlím."

Maroš Kramár měl se svým tatínkem Jánem hodně společného. Spojovalo je i stejné povolání. Ján Kramár byl od roku 1954 starším členem souboru bratislavské Nové scény. Zahrál si řadě televizních i filmových rolí a svůj hlas propůjčil i několika zahraničním hrdinům díky dabingu. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky