Na konci pořadu Inkognito jsou pro pobavení diváků odvysílány nepovedené záběry. Právě na nich je Maroš Kramár, který se prstem opakovaně dotýká jedné z maskérek. Nutno podotknout, že jí prstem hladí pozadí. Maskérka mu naznačuje, ať se uklidní.

Záběry na přítulného Kramára pobouřily nejednu ženu včetně Zuzany Kovačič Hanzelové z deníku SME. Hanzelová bojuje za práva žen a chování herce jí přijde nepřípustné.

„Ve kterém vesmíru je normální se takto chovat, prosím vás? Maroš Kramár už zaregistroval, že nejsou 90. léta? Co si to dovoluje? A když to někdo stříhal, vysílal, režíroval, schvaloval, to se tam z těch desítek lidí nenašel jediný, co by řekl – lidi, jste normální?“ napsala na Facebook novinářka.

Prý neudělal nic špatného

V DVTV později prozradila, že by s ním ráda udělala rozhovor a on pozvání přijal. Je tedy otázkou času, kdy se ti dva střetnou. Dosud se Kramár ke kauze vyjádřil pár nešťastnými větami, které si zcela evidentně nepromyslel.

„Já se nemám za co omlouvat. Nejsem pro obtěžování. Proti obtěžování bojuji dlouhá léta. Jsem pro to, aby měly ženy stejná práva, příležitosti, platy, pro mě je člověk jako člověk, vůbec to nedělím, jestli je to žena, nebo muž,“ cituje Kramárovu reakci slovenský deník SME.

„Takže tyto různé úvahy a zhrzené ženy, které jsou nešťastné, že na ně nikdo nesahá, mě absolutně nezajímají,“ dodává herec. Celý příběh ještě více zamotala maskérka Martina Glacer, které kauza přijde absurdní.

Zdena Studenková tvrdí, že někteří dělají z komára velblouda

„Výrobu pořadu Inkognito mám ráda, protože je během ní vždy zábava a máme mezi sebou dobré vztahy. Možná proto si hádající občas dovolí udělat něco, co ve skupině kamarádů je považované za veselý žert. Nechci tím teď znevažovat otázku diskriminace, ale myslím si, že celá situace je zbytečně nafouklá,“ citovala maskérku Martinu Glaser TV JOJ.

Stejně tak se ho zastala i jiná kolegyně z pořadu, a to Zdena Studenková. „Myslím si, že někteří dělají z komára velblouda, to je můj názor. Herecké povolání je takové kontaktní, že my vůbec takové věci, že někdo někoho obejme, políbí, štípne do zadku, bereme nijak. My nejsme úředníci, nejsme ve vysoké funkci. Jsme normální lidé, kteří takovým věcem nepřipisují vůbec žádný význam. To jsou hlouposti,“ řekla pro Nový čas Studenková.

Kramár se i přesto musí obhájit. On sám si zřejmě nemyslí, že pochybil. Nemyslí si to ani jeho herecká kolegyně a ani maskérka. Oproti nim je však houf pobouřených žen, který bude muset Kramár fikaně odprosit.