Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Obtěžovaná maskérka prozradila, že Maroš Kramár není mezi herci výjimka

Maroš Kramár
Maroš Kramár
Zdroj: Instagram
Maroš Kramár

Jestli má Maroš Kramár nějaké období své kariéry, na které bude nerad vzpomínat, je to právě to, co teď prožívá. V pořadu Inkognito si nejednou sáhl na zadek maskérky. I když ona sama tvrdí, že jí to nevadí, strhla se proti němu vlna nevole. Zkušená make-up artistka Veronika Šorfová tvrdí, že tohle zažívají ženy v jejím oboru často.

Na konci zábavního pořadu Inkognito jsou vždy odvysílány nepovedené záběry z natáčení, při nichž se diváci mají popadat za břicho. Účel krátkého sestřihu u titulků má diváky pobavit. Ten poslední ale nepobavil zřejmě nikoho.

Na záběrech Maroš Kramár hladí jedním prstem maskérku Martinu po hýždích. V pozadí je jen slyšet její hlas. „Klídek,“ říká mu. Posléze následovala další humorná scénka. Ta, kde si herec dovoluje na mladou dívku ale nezapadla, ba naopak.

Maroš se v pořadu Inkognito neovládl

Pobouřila nespočet žen. „Ve kterém vesmíru je normální se takto chovat, prosím vás? Maroš Kramár už zaregistroval, že nejsou 90. léta? Co si to dovoluje? A když to někdo stříhal, vysílal, režíroval, schvaloval, to se tam z těch desítek lidí nenašel jediný, co by řekl – lidi, jste normální?“ napsala na Facebook novinářka Zuzana Kovačič Hanzelová z Deníku SME, která se dlouhodobě věnuje rovnoprávnosti mužů a žen.

Kramár v tom však problém nevidí. Jeho vyjádření bylo sice bezprostřední, ale poněkud nešťastné. „Já se nemám za co omlouvat. Nejsem pro obtěžování,“ cituje Kramárovu reakci slovenský deník SME.

„Proti obtěžování bojuji dlouhá léta. Jsem pro to, aby měly ženy stejná práva, příležitosti, platy, pro mě je člověk jako člověk, vůbec to nedělím, jestli je to žena, nebo muž,“ dodal herec.

Veronika Šorfová dělá maskérku léta a o obtěžování žen se nebojí mluvit. „Vůbec mě to nepřekvapilo. Takové věci se dějí maskérkám na place často. Šokovalo mě spíš, že to pustili do éteru, že se tomu smáli a že Kramár reagoval, že kritizují jen ženy, kterých se nikdo nedotýká. To kamarádství, které Kramár možná s tou maskérkou má, tím shodil do kýble,“ prohlásila Šorfová pro Deník N.

Tvrdí, že nikoho neobtěžoval

To, že ji někdo osahával, se jí prý stalo mnohokrát. „Většinou po zadku, po nohách. Někdy, když jsem nad nějakým hercem skloněná a líčím mu obličej, přitáhne si můj výstřih a podívá se do něj. To je asi nejčastější případ. „Ukaž, co máš za podprdu,“ řekne mi. Nemám velká prsa, takže je to neláká tolik. Ale kolegyně, která je má větší, to zažívá každou chvíli,“ popisuje chování některých mužů maskérka.

Pro někoho může být zarážející, že chování Kramára nevadilo maskérce Martině. Tedy té konkrétní maskérce, na kterou herec sahal.

„Výrobu pořadu Inkognito mám ráda, protože je během ní vždy zábava a máme mezi sebou dobré vztahy. Možná proto si hádající občas dovolí udělat něco, co ve skupině kamarádů je považované za veselý žert. Nechci tím teď znevažovat otázku diskriminace, ale myslím si, že celá situace je zbytečně nafouklá,“ citovala maskérku Martinu Glaser TV JOJ.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU