Blížící se svátky začínají dopadat na stále více a více lidí, kteří si začínají uvědomovat, co vše je potřeba do Vánoc zařídit. Podobně to mají také celebrity, Markétu Konvičkovou nevyjímaje. Její možnosti doma cokoli připravovat ale budou letos značně omezené.

Řeknu to upřímně, v prosinci objedu veškerá náměstí v republice s koncerty, kterých mám do Vánoc deset, a tak budou všechny přípravy na punk. Takže nějaké cukroví a ozdoby připravíme, ale hlavně kvůli malé, která už je ve fázi, kdy nechce všechno zdemolovat, ale chce pomoct třeba s pečením a také samozřejmě chce dárky. Takže na to se těším a je kouzelné vidět to dítě, jak má jiskřičky v očích a ty svátky jsou najednou úplně jiné,” popsala své momentální pracovní vytížení zpěvačka pro Kafe.cz.

Péče o vztah je hezká dřina

To ale není jediný její projekt za poslední dobu. “Já jsem teď vydala Mamasong, což je taková oslava mateřství, popisující něco, co teď žiju. Potom ještě do svátků bych chtěla vydat vánoční písničku se dvěma slovenskými zpěvačkami, což je takový bonbonek,” dodala Markéta Konvičková.

Podobné pracovní tempo má také její snoubenec René Kuboš. Věnuje se totiž krásné, ale těžké profesi pilota. Doma proto netráví tolik času, kolik je u jiných tatínků běžné. Pro jejich vztah je to proto často velmi náročné. “Já tvrdím, že o ten vztah je potřeba pečovat. Není to nikdy zadarmo, ale je to, jak já říkám, taková hezká dřina. Takže musíme si vyjít vstříc, abychom si opravdu našli prostor i pro sebe,” potvrdila zpěvačka pro Kafe.cz.

“Třeba teď jsme se vrátili z Tenerife, kam jsme si na pět dní zajeli bez dcerky. On se jí muž věnuje, když je zrovna doma, ale pak už zase není prostor na to utváření nás samotných jako rodičů. Vybudovat a držet si to partnerství je potřeba,” míní Markéta Konvičková a prozradila, že nedávno si s partnerem ve dvou vyrazili také do hlediště StarDance.

Honzy Bendiga bylo vždycky všude plno

Protože redakce Kafe.cz Markétu Konvičkovou potkala na křtu nové knihy zpěváka Jana Bendiga “Roma Boy”, do které svým dílem populární umělkyně také přispěla, přirozeně se také nabízela otázka, jaké byly začátky jejich přátelství, když se před lety potkali v SuperStar. “Utvářelo se to přirozeně, Honzy bylo vždycky plno. I když si nepamatuji ten první okamžik, mám pocit, že tam prostě byl, už jen tou jeho energií,” popsala zpěvačka, kterou dnes s Bendigem pojí velmi silné přátelství.

“Co se týče spolupráce na knížce, tak on mě oslovil, jestli bych nechtěla být součástí. Takže jsem šla s autorkou na kafe a ona mi dala nějaké otázky a řekla jsem jí svůj pohled na Honzu, o těch začátcích, jak to vlastně bylo, protože to pro něj tehdy nebylo jednoduché. Je to o přátelství a nějakém souznění. Přispěla jsem do toho ale hlavně z hlediska podpory,” uzavřela Markéta Konvičková s úsměvem. 

Související články