Jestli si někdo zaslouží klid a pohodu, je to právě Markéta Konvičková. Ta se po zdravotních peripetiích konečně cítí šťastná. „Ráda bych se s vámi podělila o tu nejradostnější zprávu mého života. Čekáme miminko,“ svěřila se Konvičková na svém Instagramu.

„Tento rok prožívám nejkrásnější období. Mám milujícího snoubence, stavíme dům a do toho mě čeká nejhezčí role v životě ženy. Být máma. Pod srdíčkem nosím už nějaký čas ten největší dar,“ naznačila Konvičková, že to před veřejností pár měsíců tajila.

„Po tom, co jsem si prožila v minulém roce, si toho nesmírně vážím a přijímám to štěstí s otevřenou náručí. Už se strašně těším až ti budu zpívat na dobrou noc a tvůj táta tě vezme do oblak,“ dodala radostně zpěvačka.

Před rokem ji ještě vůbec nenapadlo, že by se tohle mohlo někdy stát. Lékaři jí totiž našli nádor, kvůli kterému se zpěvačka hodně změnila. Za proměnu mohly zřejmě léky. To fanouškům, kteří ji obviňovali z botoxu, nedošlo.

Už se nemůže dočkat, až bude miminku zpívat

„Začala jsem otékat, přišla jsem o vlasy a splašily se mi hormony. Později zjistili, že se jednalo o vzácný druh nádoru. Po operaci se už dávám pomalu dohromady, ale vlasy už nezachráním. Dorostou časem,“ svěřila se na sociální síti.

„Možná tahle událost otevře oči i některým z vás. Sice to na mém Instagramu může vypadat, že si cestuju po světě, užívám života, všechno je fajn, ale jak už víte, tak zdání může někdy klamat. Já si to nyní prožila na vlastní kůži. Musela jsem se usmívat, číst o sobě tyhle nepěkné věci, ale jsem na sebe pyšná,“ pokračovala.

S přítelem pilotem je skoro šest let

„Zvládla jsem vysokou školu, koncertovat, vymyslet šesté album a ještě se na sebe dívat každý den do zrcadla, jak se měním kvůli nemoci před očima. Věřím, že té spoustě anonymních pisálků to pro příště ukáže, že i zdánlivě šťastný člověk může mít svoje trápení a jakákoliv nepěkná zpráva od nich jim může ještě přitížit. To je bohužel ta moc sociálních sítí,“ objasnila zpěvačka.

S přítelem René Kubošem, který je pilot, je Markéta už skoro šest let. „Po letech společného soužití mám vrásky jako alpské údolí, začínající stříbrné vlasy, o koutech a cédéčku vzadu ani nemluvím, pět kilo váhy nahoře a dokončenou pilotní licenci,“ žertoval na svém Instagramu Kuboš. Tihle dva se prostě hledali, až se našli.