Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Neuměla jsem sama se sebou žít: Těhotná Konvičková promluvila o nemoci

Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
Zdroj: Instagram
Markéta Konvičková

Markéta Konvičková je konečně šťastná. Poté, co prodělala vzácný druh nádoru, otěhotněla a staví si se svých přítelem René Kubošem hnízdečko lásky v rodném Třinci. Na složité období nerada vzpomíná a raduje se, že ji čekají samé příjemné povinnosti.

„Ráda bych se s vámi podělila o tu nejradostnější zprávu mého života. Čekáme miminko,“ svěřila se Konvičková na svém Instagramu.

„Tento rok prožívám nejkrásnější období. Mám milujícího snoubence, stavíme dům a do toho mě čeká nejhezčí role v životě ženy. Být máma. Pod srdíčkem nosím už nějaký čas ten největší dar,“ tajnůstkařila Konvičková.

Markéta Konvičková je těhotná

„Po tom, co jsem si prožila v minulém roce, si toho nesmírně vážím a přijímám to štěstí s otevřenou náručí. Už se strašně těším až ti budu zpívat na dobrou noc a tvůj táta tě vezme do oblak,“ dodala zpěvačka, která si zaslouží klid a pohodu ze všech nejvíc.

„Je to nejkrásnější a nejintenzivnější emoce, jakou jsem kdy zažila. Trošku si to člověk v ten moment ani neuvědomuje. Respektive ani teď mi ještě nedochází, že budu máma. Moc se z toho všichni radujeme. Podle mě není v životě většího daru, než mít zdravé dítě a vlastní rodinu. S pokorou tuto úlohu přijímám a doufám, že bude vše v pořádku,“ prozradila Konvičková svoje prvotní pocity po zjištění těhotenství v rozhovoru pro iDnes.cz.

Radost jí dělá hlavně pejsek

Kromě jiného teď s přítelem staví dům v rodném Třinci. Jak zvládá všechny povinnosti? „Partner se stará o stavbu a já o klidný průběh těhotenství. Spolu vše konzultujeme a fungujeme. Je krásné být u toho, jak všechno roste a vyvíjí se. Jsou to hezké starosti. Jediné, co letos asi nestihneme a vlastně ani neřešíme, je svatba. Priorita je teď miminko,“ vysvětluje zpěvačka.

V minulosti Konvičková prodělala zvláštní druh nádoru, kvůli kterému byla opuchlá a fanoušci ji obviňovali z botoxu. „Vypnula jsem, dodělávala diplomku, a do toho klidnějšího období tělo začalo najednou reagovat a všechno mi za ty roky vracet,“ popisuje začátky zdravotních problémů Konvičková.

Přítel René jí je nesmírnou oporou

„Měla jsem problémy s tlakem, začala někde na těle otékat a jinde hubnout, přišla jsem o vlasy. Nechápala jsem, co se děje. Na preventivní prohlídce u gynekologa mi našli cystu na vaječníku, ale že to byl spouštěč toho všeho, jsem se dozvěděla až půl roku po operaci a výsledcích z histologie,“ pokračuje.

„Šlo o vzácný nádor, ale žádná další léčba mě naštěstí nečekala, i když mě stále kontrolují. Mě i mé okolí to určitě zasáhlo. Nikdo totiž nevěděl co se děje. Lítala jsem po doktorech a všichni říkali, že jsem v pořádku, a já jsem žila osm měsíců v těle, které nebylo moje,“ svěřuje se veřejnosti.

Nádor ji připravil o velkou část vlasů

„Byla jsem unavená, nespala jsem, vypadala jsem hrozně, neuměla jsem sama se sebou žít. Naštěstí jsem tvrdohlavý býk. Mám k životu optimistický přístup a věděla jsem, že to brzy skončí. Díky patří i celé mé rodině a partnerovi,“ dodává zpěvačka, která ví, že má v partnerovi oporu za každých okolností.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU