Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jsem realistka: Markéta Konvičková promluvila o nádoru, který jí podlomil zdraví

Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
Zdroj: Profimedia
Markéta Konvičková

Markéta Konvičková ještě nedávno sváděla boj s velmi ojedinělým nádorem. Za odulou tvář a prořídlé vlasy mohly splašené hormony. Nespočet diskutérů na sociálních sítích ji obviňovalo z botoxu, a tak šla zpěvačka s pravdou ven. V nelehkých chvílích jí byl oporou její přítel René.

Markéta Konvičková má za sebou opravdu těžké období. Čelila častým urážkám na svůj vzhled a nařčení z nepodařeného botoxu. Za razantní změnou vizáže stály však zdravotní problémy, které po uvážení zveřejnila na sociální síti s tím, že veřejnost si zaslouží znát pravdu.

„Před půl rokem jsem začala otékat, přišla jsem o vlasy a splašily se mi hormony. Zjistili, že se jednalo o vzácný druh nádoru. Po operaci se už dávám pomalu dohromady, ale vlasy už nezachráním. Dorostou časem,“ napsala letos v září na sociální síť. Vyjádřením chtěla dát najevo, že Instagram a Facebook jsou jen pozlátko. Ne každý se má tak skvěle, jak se prezentuje.

„Možná tahle událost otevře oči i některým z vás. Sice to na mém Instagramu může vypadat, že si cestuju po světě, užívám života, všechno je fajn, ale jak už víte, tak zdání může někdy klamat. Já si to nyní prožila na vlastní kůži. Musela jsem se usmívat, číst o sobě tyhle nepěkné věci, ale jsem na sebe pyšná,“ napsala hrdá Konvičková a pokračovala s výčtem konkrétních úspěchů.

Na Instagramu ukázala, jak ji nádor připravil o vlasy

„Zvládla jsem vysokou školu, koncertovat, vymyslet šesté album a ještě se na sebe dívat každý den do zrcadla, jak se měním kvůli nemoci před očima. Věřím, že té spoustě anonymních pisálků to pro příště ukáže, že i zdánlivě šťastný člověk může mít svoje trápení a jakákoliv nepěkná zpráva od nich jim může ještě přitížit. To je bohužel ta moc sociálních sítí,“ dodala zpěvačka, které se dnes už daří lépe. Tvář má ale pořád lehce opuchlou a prořídlé vlasy potřebují čas. Nespornou oporou je jí její přítel.

Sympatický pilot René Kuboš si vztah s Markétou pochvaluje. Společně to táhnou už pět let. Jejich lásku se rozhodl shrnout na svém Instagramu. „Po letech společného soužití mám vrásky jako alpské údolí, začínající stříbrné vlasy, o koutech a cédéčku vzadu ani nemluvím, pět kilo váhy nahoře a dokončenou pilotní licenci,“ napsal na sociální síť René. Dále nezapomněl zmínit společné zážitky jako dovolené či stěhování. Fanoušci se v komentářích často táží, kdy bude svatba či miminko. Oba jsou v tomhle ohledu velmi tajemní.

U obou je vidět, že se vzájemně opravdu milují. Stres, který Markéta poslední dobou zažívala, jejich vztah ještě posílil. „Mnohdy na vás okolí kouká skrz prsty a ne všichni to musí zvládnout. Chci říct, jsem taky jen člověk z masa a kostí a nejsem nesmrtelná,“ vzkázala zpěvačka příznivcům na závěr.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky