Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Konvičková prozradila magický příběh, věděla, že se jí narodí Amálka

Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
Zdroj: Profimedia

Markéta Konvičková je šťastnou maminkou. Doma se stará o dceru Amálku. Svým fanouškům nyní prozradila příběh o tom, jak tušila, že čeká holčičku a podle koho jí dala jméno.

Vše se váže k magickému datu. „7.4.2020. To byl den, kdy jsem měla první velký screening a řekli mi, že to vypadá na holčičku. Moje mamka mi na začátku těhotenství uháčkovala dva hajánky. Jednoho modrého Maxíka a tuhle Amálku,“ začíná svoje vyprávění Konvičková.

„Já na všechny kontroly tahala jako talisman Amálku, protože mi něco uvnitř říkalo, že to bude právě ona. Byla bych vděčná i za kluka, jen aby byl zdravý a v pořádku,“ pokračuje s tím, že tušila, že se jí narodí holčička.

Markéta Konvičková Markéta Konvičková Zdroj: Profimedia

„Teď tenhle hajánek zdobí Amálčinu postýlku a já každé ráno děkuju bohu, že jsme zdraví a v pořádku. Není to samozřejmost. P. S. moje mamka uvažuje, že pár hajánků vyšle do světa. Tak hezký start do nového týdne,“ popřála svým příznivcům.

Vánoc s rodinou už se nemůže dočkat. „My si pořád tak vykládáme a klavírujeme a zpíváme a už se pomalu ale jistě připravujeme na naše první Vánoce,“ raduje se Konvičková na sociálních sítích a chlubí se, že Amálka vyrostla.

„Šestinedělí úspěšně za námi. Pláč i smích, vše, co k tomu patří a stejně je to boží. Pořád se seznamujem, zkoušíme se navzájem, kolik která vydrží. Co teda nezvládám je timing, který máme teď na salámu a čas je pro nás relativní pojem aneb užíváme si sebe,“ popsala jejich den.

Fanouškům stíhá i doporučit, jak se v době pandemie chovat. „Udělat něco pro své zdraví, budovat si imunitu. Vypnout myšlenky a odhodit starosti stranou. Já to tak mám a věřím, že jak člověk smýšlí, tak se mu to vrací. Snažme se vkládat energii do nečeho co má smysl, držme spolu,“ apeluje na ně.

Markéta Konvičková Markéta Konvičková Zdroj: Profimedia

Nejdůležitější je pro ni však dcera. „Že není nic víc než láska a rodina? Opravdu si toho nesmírně vážím. Takhle to teď u nás vypadá, jsem máma na plný úvazek, 24h denně, miluju svou dceru, ale zároveň jsem i zpěvačka a miluji svou práci,“ konstatuje Konvičková.

„Proto mám o to větší radost, že se mi to povedlo spojit, napsat, nazpívat, vydat a přenést sebe a svoje pocity k vám,“ řekla, když publiku prozradila o nové písničce, kde je její dcera vidět.

„Je to moje srdce, moje duše, můj poklad. Už tady chtěla být s náma a ukazovat nám vesmír a zaplavit naše srdce láskou o pár týdnů dřív. Jsme šťastné a zdravé,“ popsala Konvičková, jak se s malým zázrakem doma mají.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky