Vše se váže k magickému datu. „7.4.2020. To byl den, kdy jsem měla první velký screening a řekli mi, že to vypadá na holčičku. Moje mamka mi na začátku těhotenství uháčkovala dva hajánky. Jednoho modrého Maxíka a tuhle Amálku,“ začíná svoje vyprávění Konvičková.

„Já na všechny kontroly tahala jako talisman Amálku, protože mi něco uvnitř říkalo, že to bude právě ona. Byla bych vděčná i za kluka, jen aby byl zdravý a v pořádku,“ pokračuje s tím, že tušila, že se jí narodí holčička.

„Teď tenhle hajánek zdobí Amálčinu postýlku a já každé ráno děkuju bohu, že jsme zdraví a v pořádku. Není to samozřejmost. P. S. moje mamka uvažuje, že pár hajánků vyšle do světa. Tak hezký start do nového týdne,“ popřála svým příznivcům.

Vánoc s rodinou už se nemůže dočkat. „My si pořád tak vykládáme a klavírujeme a zpíváme a už se pomalu ale jistě připravujeme na naše první Vánoce,“ raduje se Konvičková na sociálních sítích a chlubí se, že Amálka vyrostla.

„Šestinedělí úspěšně za námi. Pláč i smích, vše, co k tomu patří a stejně je to boží. Pořád se seznamujem, zkoušíme se navzájem, kolik která vydrží. Co teda nezvládám je timing, který máme teď na salámu a čas je pro nás relativní pojem aneb užíváme si sebe,“ popsala jejich den.

Fanouškům stíhá i doporučit, jak se v době pandemie chovat. „Udělat něco pro své zdraví, budovat si imunitu. Vypnout myšlenky a odhodit starosti stranou. Já to tak mám a věřím, že jak člověk smýšlí, tak se mu to vrací. Snažme se vkládat energii do nečeho co má smysl, držme spolu,“ apeluje na ně.

Nejdůležitější je pro ni však dcera. „Že není nic víc než láska a rodina? Opravdu si toho nesmírně vážím. Takhle to teď u nás vypadá, jsem máma na plný úvazek, 24h denně, miluju svou dceru, ale zároveň jsem i zpěvačka a miluji svou práci,“ konstatuje Konvičková.

„Proto mám o to větší radost, že se mi to povedlo spojit, napsat, nazpívat, vydat a přenést sebe a svoje pocity k vám,“ řekla, když publiku prozradila o nové písničce, kde je její dcera vidět.

„Je to moje srdce, moje duše, můj poklad. Už tady chtěla být s náma a ukazovat nám vesmír a zaplavit naše srdce láskou o pár týdnů dřív. Jsme šťastné a zdravé,“ popsala Konvičková, jak se s malým zázrakem doma mají.