Krásná zpěvačka Markéta Konvičková si užívá mateřství plnými doušky a vypadá to, že by snad ani nemohla být šťastnější. S partnerem a dcerou Amálkou tvoří spokojenou rodinku. Nyní se půvabná blondýnka na sociální síti pochlubila dárkem, který si dle všeho sama nadělila. Samozřejmě má spojitost s rozkošnou Amálkou.

Markéta sdílela fotografii, na níž je zachycen šperk, který bude hrdé mamince její dcerušku neustále připomínat. „Tak jsme včera dostali víkendovým expresem zásilku, ve které jsem si nechala udělat na přání tenhle nádherný náhrdelník s briliantem, jménem a datem narození naší největší lásky,” rozplývala se Markéta na Instagramu.

Na kulatém přívěsku náhrdelníku je vyryto jméno Amálie a datum narození, tedy 14. září 2020. „Budu hrdě nosit a opatrovat. Mají krásné věci, můj synovec má náramek s iniciály. Amálce taky možná něco přistane,” pokračovala zpěvačka ještě a zároveň dodala, že se podle ní jedná i o skvělý tip na vánoční dárek.

Markéta Konvičková prožívá pohádkové období a zároveň vypadá božsky. V nedávné době na sociální síti sdílela fotografii bříška, a to jen krátce po porodu. Z příspěvku zůstali její fanoušci doslova v šoku. Postavu má Markéta perfektní a jen stěží by někdo uhodl, že před nedávnem přivedla na svět miminko.

V těhotenství přibrala zpěvačka jen osm kilo. Nemusí si proto lámat hlavu se shazováním nadbytečné váhy, která trápí nejednu rodičku. Ke svému štěstí měla i velmi hladký průběh porodu. Celá „akce” trvala prý jen deset minut a byla téměř bezbolestná. Zpěvačka se krátce po porodu nechala dokonce slyšet, že kdyby mohla, porod by si klidně zopakovala.

S celou rodinou je čeká i další životní změna. Brzy se totiž budou stěhovat do nově postaveného baráčku, který je téměř hotový. „Nevěřím, že se to děje. Že máme to štěstí. Omlouvám se, že tady není fotka - vyskoč radostí do vzduchu, ale ta bude, až jak se opravdu nastěhujeme. Dneska jsem po dlouhé době přijela na domeček, nasadila si poprvé papuče a rozplakala se, když jsem to viděla. Hotové téměř vše. Už jen dodělat kuchyň a stěhujeme se do svého,” sdílela radostně zprávu na Instagramu.