Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Markéta Konvičková si pořídila krásný šperk: Takhle bude mít dcerku pořád u sebe

Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
Zdroj: profimedia

Markéta Konvičková je hrdou maminkou své prvorozené dcery Amálky, která se narodila v půlce září. A právě na její počest si zpěvačka nechala vyrobit krásný šperk s drahokamem. Dala si tak originální a krásný dárek.

Krásná zpěvačka Markéta Konvičková si užívá mateřství plnými doušky a vypadá to, že by snad ani nemohla být šťastnější. S partnerem a dcerou Amálkou tvoří spokojenou rodinku. Nyní se půvabná blondýnka na sociální síti pochlubila dárkem, který si dle všeho sama nadělila. Samozřejmě má spojitost s rozkošnou Amálkou. 

Markéta sdílela fotografii, na níž je zachycen šperk, který bude hrdé mamince její dcerušku neustále připomínat. „Tak jsme včera dostali víkendovým expresem zásilku, ve které jsem si nechala udělat na přání tenhle nádherný náhrdelník s briliantem, jménem a datem narození naší největší lásky,” rozplývala se Markéta na Instagramu. 

Markéta Konvičková Markéta Konvičková Zdroj: Profimedia

Na kulatém přívěsku náhrdelníku je vyryto jméno Amálie a datum narození, tedy 14. září 2020. „Budu hrdě nosit a opatrovat. Mají krásné věci, můj synovec má náramek s iniciály. Amálce taky možná něco přistane,” pokračovala zpěvačka ještě a zároveň dodala, že se podle ní jedná i o skvělý tip na vánoční dárek. 

Markéta Konvičková prožívá pohádkové období a zároveň vypadá božsky. V nedávné době na sociální síti sdílela fotografii bříška, a to jen krátce po porodu. Z příspěvku zůstali její fanoušci doslova v šoku. Postavu má Markéta perfektní a jen stěží by někdo uhodl, že před nedávnem přivedla na svět miminko. 

Markéta Konvičková Markéta Konvičková Zdroj: Profimedia

V těhotenství přibrala zpěvačka jen osm kilo. Nemusí si proto lámat hlavu se shazováním nadbytečné váhy, která trápí nejednu rodičku. Ke svému štěstí měla i velmi hladký průběh porodu. Celá „akce” trvala prý jen deset minut a byla téměř bezbolestná. Zpěvačka se krátce po porodu nechala dokonce slyšet, že kdyby mohla, porod by si klidně zopakovala. 

S celou rodinou je čeká i další životní změna. Brzy se totiž budou stěhovat do nově postaveného baráčku, který je téměř hotový. „Nevěřím, že se to děje. Že máme to štěstí. Omlouvám se, že tady není fotka - vyskoč radostí do vzduchu, ale ta bude, až jak se opravdu nastěhujeme. Dneska jsem po dlouhé době přijela na domeček, nasadila si poprvé papuče a rozplakala se, když jsem to viděla. Hotové téměř vše. Už jen dodělat kuchyň a stěhujeme se do svého,” sdílela radostně zprávu na Instagramu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU