Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nová životní etapa Markéty Konvičkové: S rodinou se přestěhovala do nového domu

Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
Zdroj: Profimedia

Krásná zpěvačka Markéta Konvičková prožívá období obrovské radosti. Před několika týdny porodila svému partnerovi Renému krásnou holčičku Amálku a nyní společně rodinka podnikla další velký krok!

Zpěvačka někdejší účastnice pěvecké show Česko Slovenské SuperStar Markéta Konvičková prožívá rok plný lásky a krásných okamžiků. Přestože je letošní rok kvůli pandemii koronaviru pro mnohé přinejmenším zvláštní, krásná blondýnka by nemohla být šťastnější. Před několika týdny přivedla na svět krásnou a zdravou holčičku Amálku a nyní se s celou rodinou stěhuje do nově postaveného domečku, na kterém dlouhou dobu pracovali. 

V nedávných dnech zpěvačka na sociálních sítích sdílela příspěvek, ve kterém hovořila o dokončování výstavby jejich nového domu. Ten už je nyní ale konečně hotový, a tak se mohla šťastná trojice konečně přestěhovat. „Začíná fotodokumentace celého dne, protože se stěhujeme a poprvé dnes přespíme na domečku!” radovala se zpěvačka na sociální síti. 

Markéta Konvičková Markéta Konvičková Zdroj: Profimedia

„Jak já se těším na ráno, jak udělám kafe, mrknu na ten výhled a připravím s radostí lívance,” dodala ke šťastnému popisku ještě. Pro Markétu Konvičkovou je rok 2020 zkrátka rokem plným změn. Naštěstí jen těch krásných. Ne vše je v domě ještě na svém místě, a tak rodinka ještě dodělává poslední úpravy. „Malá spokojená, dám vyprat, vysušit a pokračujeme mlčky ve stěhování,” napsala ještě na Instagramu.

Zpěvačka, která má na Instagramu již více než 180 tisíc sledujících, pravidelně dokumentuje důležité události ze svého života. Jen několik málo dní po porodu například doslova vyrazila dech fanouškům, když sdílela fotografii svého plochého bříška. Málokdo by hádal, že se Markéta Konvičková před nedávnem stala maminkou. „14 dní po porodu a já mám zpět svoji váhu i bříško. Ženské tělo je neuvěřitelné,” napsala k příspěvku, pod nímž se objevovaly komentáře plné obdivu a uznání.

Markéta Konvičková Markéta Konvičková Zdroj: Profimedia

Stejně tak měla zpěvačka štěstí při porodu. Přestože je u většiny žen porod doprovázen bolestmi a nezřídka kdy se stává, že trvá i několik hodin, u Markéty se obešel bez komplikací. Krátce po narození dcerky Amálky se Markéta nechala slyšet, že by si porod klidně zopakovala. 

Markéta je z dcery Amálky naprosto unešená, o čemž svědčí i množství fotografií Amálky, nad kterými se zpěvačka i fanoušci rozplývají. „Šestinedělí zvládáme krásně. Někdy líp, někdy hůř, ale je mega zlatá. Stejně to pořád nechápu. Hledím na ni jak na svatý obrázek a nepotřebuju televizi ani noťas, vůbec vlastně nevím, co se děje ve světě. Teď v té době mám tu nejhezčí úlohu a věnuju se něčemu, co má smysl,” napsala zpěvačka před měsícem na sociální síť.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU