Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Markéta Hrubešová je prostě mlsná

Markéta Hrubešová je prostě mlsná
Markéta Hrubešová je prostě mlsná
Zdroj: fit hany bany

Milovnice dobrého jídla Markéta Hrubešová versus školní jídelna...

Diskutujte: Vyzkoušeli jste některý z Markétiných receptů? A jak vám chutnal?

Markétu Hrubešovou jsme potkali, když vařila na ulici... „Každý počin vedoucí k lepšímu stravování i vedení lidí k tomu, aby o sebe pečovali, je bohulibý. A myšlenka projektu Odlehčeme zeměkouli se mi velmi líbí. Zkrátka je dobře, že se lidé dozvědí o nejrůznějších způsobech, jak si udržet kondici i linii,“ upřesňuje Markéta, která si zakládá na zdravé, lehké, ale hlavně chutné kuchyni, co to tam na té dlažbě vlastně dělá...
Sama je od přírody mlsná, takže se nechce trápit dietami a raději pravidelně cvičí v dámské posilovně. „Dobré jídlo a dobrý pohyb se totiž krásně doplňují. Malou ukázkou mého jídelníčku byla právě kuchařská show a přímo v centru Prahy jsem grilovala maso a červenou řepu, kterou moc lidí v této podobě nezná, ale je to vynikající! Také jsem vařila ratatouille, grilovanou polentu a hlívu ústřičnou. Tedy samá zdravá a dobrá jídla,“ prozradila zkušená kuchařka.
Markéta se kulinářskému umění věnuje opravdu intenzivně, a tak kromě toho, že už nosí v hlavě podobu další plánované kuchařky, zasedne i v porotě soutěže o nejlepší školní jídelnu. „Na to se opravdu těším, protože stravování našich dětí je velmi důležitá věc,“ uvedla Hrubešová, jež se netají tím, že si léto užívá například i nakupováním čerstvých českých surovin na farmářských trzích, osvědčených masnách nebo specializovaných prodejnách s rybami. Na čerstvost surovin totiž nedá dopustit.
Sympatická herečka poodhalila také své další plány na léto – s rodinou pojede na týden do Poděbrad na odpočinkové masáže a minerálku, dále spojí příjemné s užitečným při otevírání Stezky v korunách stromů na Šumavě a následně by si přála vyrazit na malý výlet po francouzských vinicích. „Nebránila bych se ani tomu, kdyby vyšlo jet i na pár dnů k moři, trošku se prosolit,“ doplnila se smíchem maminka šestileté Christel. Ta nastoupí v září do první třídy ve škole a Markéta bude pokračovat s hraním v představeních v Divadelní společnosti Josefa Dvořáka, se kterými jezdí po celé republice. 

Markéta Hrubešová Markéta Hrubešová Zdroj: fit hany bany

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU