Když se Marie Růžičková a Vladimír Růžička dali dohromady, spousta lidí se na jejich vztah dívala velmi skepticky. Marii dokonce označovali za zlatokopku, která si hokejovou legendu brala jen kvůli penězům. Dvojice ale všem dokázala, že to spolu myslí opravdu vážně, a byli si ve všem velkou oporou. Po několika letech manželství se ovšem nad jejich vztahem začala stahovat mračna.

Krize přijde vždy

„Kdo ti někdy řekne, že ve vztahu nezažil krize, tak lže. I my máme za sebou nějaké horší období,” přiznala Marie Růžičková v rozhovoru pro Deník.cz. Občasné neshody a rozepře jsou pochopitelně zcela běžnou součástí každého vztahu. Marie ale dodala, že v jednu chvíli byly věci mezi ní a manželem natolik špatné, že si žádaly radikální řešení.

„Zažili jsme s Vláďou dobu, kdy nám nebylo úplně nejlíp, jednou to zašlo dál, protože se v našem vztahu objevila spousta faktorů, které byly objektivně hodně složité. Skončilo to tím, že jsem se na chvíli odloučila a odešla,” vzpomínala na náročnější časy Marie.

Nejlepší řešení

I když balení věcí a následně stěhování nebylo pro Marii lehké, nakonec jej zhodnotila jako nejlepší možný způsob, jak z krize ven. Krátké odloučení jim totiž velmi pomohlo uvědomit si, na čem záleží. „Nedokázali jsme se odloučit na dlouho, brzy jsme byli zase spolu a já se stěhovala zpátky,” smála se Marie. „Máme teď období, kdy si jeden druhého vážíme víc a staráme se o vztah oba. V budoucnu určitě ještě neshody přijdou, ale když vás pojí opravdová láska, vydržíte všechno,” uzavřela své vyprávění.