Celý svět je vzhůru nohama, ale i v těchto složitých časech je, z čeho se radovat. Herečka Marie Doležalová je nyní štěstím bez sebe. Porodila totiž chlapečka, kterého má s tanečníkem Markem Zelinkou. Společně mu dali jméno Rudolf.

„Nejdřív jsem měla pocit, že jsme rodina, když jsme tu byli my dva s Markem. Pak nás Alfrédka vyvedla z omylu, protože rodinu z nás udělala ona. A teď jsi přišel ty, a my máme pocit, že teprve teď jsme ta rodina. Vítej na světě, miláčku,“ napsala Doležalová na Instagram.

Jméno pro syna prozradila obrázkem od dcery

Péči o dítě má nyní ztíženou, jelikož je na Českou republiku uvalena karanténa. S dětmi by se tedy nemělo příliš vycházet a pohyb všech osob je zkrátka omezen. Možné je dojít si do zaměstnání, nakoupit a nebo pomoci blízkým. Návštěvu přátel ale už musíte odložit.

„Narodil ses trochu nečekaně, ale ještě před tím, než vypukly tyhle šílený karantény, takže asi znáš správný čas, kdy přijít na scénu. Vítej, hošíčku náš,“ dodala. Ještě jako těhotná musela mít zákonitě strach, jelikož koronavirus, který způsobuje onemocnění COVID-19 se šíří rychlostí blesku.

Obavu musela mít i o svou dceru Alfrédu, kterou pochopitelně nemůže držet jen doma. Venku je možné se v současné době pohybovat jen v rouškách. Kdo je nemá, hazarduje nejen se svým zdravím, ale i se zdravím ostatních.

I přesto všechno se Marie z druhého těhotenství těšila. Svoje pocity ještě před porodem popsala na sociální síti. „Když se druhej člověk koukne na těhuli, vidí většinou takový pěkný věci, novej život, mateřství, zázrak, změnu, tajemství,“ napsala na Instagram.

Marie je štěstím bez sebe

„Když se těhule koukne sama na sebe, vidí, zvlášť podruhý, už jen to obří břicho, ale i ty špeky všude kolem, chce vidět zázrak, ale vidí jenom tu nemotoru, chce si říct, ať neblbne, vždyť přece přináší novej život, ale než to stihne říct, musí běžet čůrat,“ vtipkuje Marie.

„O tom vorvaním pocitu, když si nazouvá zimní boty (vleže v předsíni), nemluvě. Omlouvám se za tu pravdu! Miluju děti, miluju mateřství a pro tu možnost přivést dítě na svět to vždycky znovu podstoupím, ale musela jsem to říct, že už se zase těším, až budu moct vyskočit ze židle a nosit košile s límečkem a ty na dvousetkilové víle moc dobře nevypadaj,“ dělá se ze sebe legraci herečka.

Nyní už jistě bude moci nosit oblečení, které má ráda. Ukazovat ho ale nejspíše ještě nikomu nebude. Trajdat po ulicích totiž není dobré, pokud nutně nepotřebujete ven. Je navíc zjevné, že nejen Praha zeje prázdnotou.

Na sociálních sítích se gratulace Marii jen hrnou. „Gratuluju Maruško celý rodině a držte se v tomhle křehkým období,“ píše herečka Marika Šoposká. „Pozitivní zpráva po dlouhé době. Moc gratuluji hodně zdraví a radosti všem,“ zní další přání. Alespoň Marie teď nebude myslet na to špatné, co se kolem děje.