Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marie Doležalová: Partner se jí nemohl ani dotknout, dokonce ho chtěla vyměnit!

Marie Doležalová s rodinou
Marie Doležalová s rodinou
Zdroj: profimedia
Marie Doležalová s rodinou

Když se před lety Marie Doležalová upsala Stardance, nenapadlo ji, že se protančí až k životní lásce a roztomilé dcerce Alfrédě!

První dojem

Příběh lásky Marie Doležalové a jejího tanečníka se začal psát právě ve Stardance. První tréninky ale herečka protrpěla, každý dotek i gesto ze strany kolegy jí bylo nepříjemné a vážně uvažovala o jeho výměně. Sebe by tak ale postavila do role netykavky a tvůrcům pořadu by pořádně zamíchala kartami. Vyrazili tedy na kafe a prolomili ledy. Našli společnou řeč a na tanečním parketu vybojovali vítězství.

Štěstí na jejich straně

Stejně jako bylo jejich pojetí tance netradiční, nenechávají se svazovat konvencemi ani jako partneři. Dnes už je z nich tříčlenná rodinka a malá Alfréda se má čile k světu. Začátek byl ale plný strachu a obav, bude-li nakonec holčička v pořádku. Dva týdny v nejistotě na pozorování v podolské nemocnici nakonec nic neodhalily a šťastná maminka mohla jít se svou princeznou konečně domů!

Láska hýbe světem

Marie se mimo herectví věnuje psaní, a tak jsou i její sociální sítě přehlídkou mouder a vyznání. Jedno věnovala nedávno svému partnerovi Marku Zelinkovi.

Marek je perfektní táta. Marek je perfektní táta. Zdroj: Instagram

"Muži, nejvíc ze všeho si přejeme být pro vás vším. Milujeme vás a chceme, abychom se vám líbily, abyste si na nás vzpomněli s úsměvem v práci, abyste si nás už napořád nechali, chceme být pro vás ty vtipné, chceme, aby vás zajímalo to, co vám říkáme, chceme vám zabydlovat váš život našimi věcmi, chceme být pro vás sexy, a moudré, a kamarádky do deště a chceme, abyste o nás za našimi zády vždycky říkali kamarádům hezké věci. A to je všechno. Chceme tohle, a protože to neumíme říct, říkáme místo toho něco jiného. Říká se tomu zástupné potřeby. Jako když vás žena prudí, že jste neumyli nádobí, protože vám neumí říct, že se strašně bojí, že už do ní nejste zamilovaný jako dřív a že už byste pro ní neudělal ani to nejmenší – umyl hrnky.
Chceme tohle všechno, protože vy bez nás možná ano, ale my bez vás NEUMÍME ŽÍT!!!!!"

A co svatba?

Marie je do Marka sice zamilovaná až po uši, ale svatba není na pořadu dne. Patří mezi ty páry, které oficiální stvrzení svého života před úřady nepotřebují a stačí jim spokojený život na hromádce. Svateb si užila dost před kamerou. Ale třeba jí její milý nakonec pod čepec dostane.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky