Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

První setkání Margity se Zagorovou: Odpálkovala ho, myslel si, že je namyšlená

Hana Zagorová a Štefan Margita
Hana Zagorová a Štefan Margita
Zdroj: Profimedia
Hana Zagorová a Štefan Margita

V poslední době na tom není jedna z našich nejoblíbenějších zpěvaček po zdravotní stránce dvakrát dobře. Po prodělání koronaviru ji bohužel stále trápí následky. Naštěstí má po boku muže, který by jí už pěknou řádku let snesl modré z nebe. Jen díky němu to zvládá.

Hanka Zagorová a Štefan Margita patří k našim nejstabilnějším párům, proto nikoho nepřekvapilo, že když skončila nedávno Hanka v nemocnici kvůli následkům po koronaviru, Štefan chodil jako tělo bez duše a snažil se pro svou životní partnerku udělat vše, co bylo v jeho silách. 

Poprvé Margita Zagorovou zaregistroval v jeho rodném městě, kde Hanka koncertovala. Lidé šíleli a Margita nevěřil vlastním očím. Chtěl se s ní poznat blíž.

Margita řekl, že ji obdivuje, ale nezajímalo ji to

Jejich seznámení nezačalo zrovna růžově. Hlavně tedy pro Margitu. Setkali se tváří v tvář poprvé na schodech Národního divadla a on jí tehdy řekl, že ji má moc rád a že ji obdivuje. Hanka byla v šoku a vůbec nevěděla, jak reagovat. Řekla mu prý něco jako - opravdu? 

Štefan si začal myslet, že je namyšlená a chtěl své snažení o ni vzdát. Nakonec to ale přece jen vyšlo, protože se Margita nevzdal a o Haničku písničku bojoval. Ona sama na seznámení s ním ráda vzpomíná.

„Jsem šťastná. Pokud bych měla vrátit čas, ráda bych prožívala znovu své dětství. A pak den, kdy jsem se seznámila se Štefanem,“ prozradila pro idnes.cz.

Od prvního rande patří neodmyslitelně k sobě

Vzali se 6. června roku 1992 a od té doby patří neodmyslitelně k sobě. Neprovázejí je skandály, rozchody ani nevěry. Jak Hanka říká, na Štefana si počkala. Po manželství s baleťákem Vlastíkem Harapesem byl Margita její další velkou láskou.

„Štefan mi stál za to čekání. Je to člověk mého života. Na druhou stranu vím, že musíte o svůj vztah pečovat, aby byl v harmonii,“ řekla zpěvačka, proč jim to dlouhá léta klape.

Také se spolu nenudí. Ve Španělsku koupili nemovitost, takže tráví u moře hodně času. Navštěvuje je tam i rodina, která je dost početná. Jim to ale nevadí, mají rádi společnost. Kromě toho i rádi a často cestují. Itálie, Francie, Dubaj, to jsou jejich oblíbená letoviska. Hanka se nyní musí šetřit, proto je pro ni dovolená na oblíbených místech to pravé.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky