Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marešova další nevěra: Jak se dostala na světlo?

Zdroj: Profimedia.cz

Moderátor Leoš Mareš má na krku další skandál. Finalistka Miss ČR z roku 2007 Lucie Petrišková přiznala, že s ním měla před rokem milostný poměr, který trval několik měsíců...

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska se zamyslíme nad tím, jak se opravdu přišlo na Marešovou nevěru.

Proč tak pozdě?

Lucie Petrišková tvrdí, že k šokujícímu přiznání byla dohnána bulvárními novináři. Jo, v bulváru vyplave na povrch nejedna nevěra, ale obvykle poněkud rychleji než po roce. Pokud se začne šuškat, že se ten schází s tou (musí se samozřejmě jednat celebrity nebo politiky), začne se na tom pracovat. Fotografové dotyčné hlídají takřka ve dne v noci, „psavci“ se vyptávají každého, kdo by mohl něco prásknout. U Lucie Petriškové a Leoše Mareše se ale nic takového neodehrálo. Není to divné?

Zatloukat!

Teorie, že chtěl Marešův románek novinám prodat někdo třetí a Petrišková ho raději předběhla, se také trochu houpe na vodě. Staré dobré přísloví, jehož propagátorem je oblíbený dr. Plzák, přece praví: Zatloukat, zatloukat, zatloukat! Pokud neexistují fotky či jiné nezvratné důkazy, že k něčemu došlo, přiznali byste se dobrovolně do novin? Já tedy ne. I když… V případě, že bych byla neznámá modelka, která touží zažít svých patnáct minut slávy, bych patrně tohle rozhodnutí přehodnotila.

Mazel? To máš za trest!

I když Lucie Petrišková tvrdí, že důvodem zveřejnění rozhodně NEBYLA touha po zviditelnění se, je zvláštní, jak ochotně přidala různé intimní detaily (Marešovi prohlášením, že byl v posteli velký mazel, udělala vážně medvědí službu, v rádiu se mu bude za zády smát i vrátný). Dokonce těm bulvárním hyenám, které ji k „nechtěnému“ přiznání dohnali, pěkně v ateliéru zapózovala nahoře (skoro) bez. A tak si myslím, že o téhle dívce ještě uslyšíme. I když rozšíří spíše řady Mesarošové a spol., než aby se stala skutečnou hvězdou!

P. S. Mareš se zatím ke kauze nevyjádřil, protože tráví s rodinou (s Monikou Poslušnou - na snímku - a malým synkem) dovolenou na Mauriciu. No, aspoň má dost času vymyslet si jinou verzi téhle „pohádky“…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky