Marek Ztracený loňského Silvestra oslavil s rodinou mimo Česko a fanouškům se tehdy pochlubil hned několika snímky z luxusní vily s výhledem.

Tehdy se objevily spekulace, zda si hudebník náhodou nemovitost na Tenerife nekoupil do osobního vlastnictví.

Brzy se ukázalo, že Ztracený skutečně investoval obrovské částky do realit, přepychové bydlení z fotek měl ale pouze pronajaté. „Má tam pět nemovitostí. Domy i byty. Na investice, krátkodobé i dlouhodobé pronájmy. Stálo ho to řádové statisíce eur,“ prozradil Expresu zdroj z okolí zpěváka.

Marek Ztracený by prý v budoucnu chtěl s rodinou bydlet na Tenerife nastálo, předtím se ale musí z jeho bytu odstěhovat původní majitel.

„Byt, který si tu koupil pro sebe, je obsazený. Marek teprve čeká, až ten člověk, který tam dosud bydlel, odejde, aby se tam mohl nastěhovat. Proto si ten byt, ve kterém je teď, pronajmul,“ vysvětlil před časem informátor výše zmíněného webu.

„Líbí se mu tam a chce tam být. Jak ohlásil, že po velkých koncertech skončí kariéru, má v plánu potom přesídlit a žít na Tenerife. Je tam teplo a vše je tam dostupné,“ dodal kamarád Ztraceného. Kdy se známý hudebník rozhodne rodnou zem opustit nastálo, je ovšem zatím ve hvězdách.

Související články