Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marek Ztracený se ozval z nemocnice, jak se cítí po hrůzostrašném pádu z pódia?

Marek Ztracený
Marek Ztracený
Zdroj: Profimedia
Marek Ztracený

Populární zpěvák Marek Ztracený pořádně vyděsil svoje fanoušky. Během vystoupení v Pardubicích totiž spadl ze scény tak nešťastně, až si způsobil otřes mozku. Protože ale nechtěl zklamat svoje posluchače, koncert dokončil a teprve pak odjel do nemocnice.

Marek Ztracený je známý tím, že do svých koncertů dává úplně všechno. Tentokrát to ale během Restart Tour v Pardubicích rozjel natolik, až šlápl do prázdna a zřítil se mezi rozvášněné fanoušky. Několik dlouhých vteřin pak vůbec nebylo jasné, jestli se mu nestalo něco vážného.

To byla doba, než ses dostal zpátky

"Toto specialní číslo pro příště vynechej. Ta doba, než ses dostal zpět na pódium, byla jako celá věčnost. Dost nám zatrnulo. A je vidět, že máš skvělej team lidí kolem sebe, protože to byla rychlost, jak za tebou spěchali," napsal jeden z fanoušků, který přímo viděl nešťastný pád. "Pořádně jsme se lekli," přidala se další žena.

Marek se ale naštěstí po chvíli zvedl a přestože měl na hlavě krvácející ránu, produkci dokončil, jako kdyby se nechumelilo. "Neuměl jsem si představit, že bych po pěti minutách zrušil koncert a zklamal 10 000 lidi v hale," řekl Blesku Ztracený, který po vystoupení zamířil do místní nemocnice. Tam mu lékaři zašili ránu na uchu a zjistili, že má otřes mozku.

Není divu, že si zpěvák průběh vystoupení nepamatuje celý. "Ke konci už to bylo všelijaké, měl jsem všechno trochu v mlze. Když teď ale koukám na ta videa, tak si říkám, že to byl vlastně docela dobrý koncert," uvedl umělec pro ŽivotvČesku.cz.

Jsem pobouchaný, mám stehy za uchem

Ztracený tak jednoznačně ukázal, že mu obrovsky záleží na publiku a je neuvěřitelně odolný. "To je noční můra. Ještě že seš ze Šumavy!" vzkázal na sociální síti rocker Václav Noid Bárta. 

"Cítím se jak po dvoudenním mejdanu s tebou tenkrát," odpověděl pak rodák ze Železné Rudy vtipně a dodal, že po pádu nevěděl, jestli není náhodou v Bibione. Teď už je Marek naštěstí doma, odpočívá a svoje zranění nebere zas tak vážně. 

"Jsem pobouchaný, mám stehy za uchem, ale občas každý někdy spadne, třeba lidé spadnou z kola, takže fakt ze sebe nechci dělat nějakého Jamese Bonda," řekl zpěvák skromně pro ŽivotvČesku.cz. 

Přesto asi nikdo nemůže počítat s tím, že by se umělec při dalším koncertu držel zpátky. Kontakt se svými příznivci si totiž nenechá nikým vzít. "Byl jsem v tu chvíli nešikovný, ale slibuji, že příště zase půjdu za fanoušky a zase se k ním nakloním, protože jsou tam kvůli mně a já kvůli nim, jen už nebudu padat," dodal zpěvák.

"Máte tu skvělou nemocnici a fakt milý personál. Všechno je dobrý! Připravoval jsem si toto speciální číslo dlouho a snad se vám líbilo," vtipkoval z nemocniční postele. 

Takhle vypadal Markův pád v době, kdy zpíval druhou písničku. Lekli se asi úplně všichni. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU