Když zpěvák Marek Ztracený během svého vystoupení v rámci turné Restart Tour v Pardubicích spadl z podia na hlavu mezi diváky, nebylo jasné, zda se mu kvůli zranění podaří zakončit šnůru koncertů v daném termínu. Jen několik málo dní na to měl totiž turné ukončit velkolepým koncertem v ostravské Ostravar Aréně. Krátce před vystoupením se ale všem fanouškům ulevilo. „Hlásím se zpátky do služby! Může se zeptat? Platí to naše sobotní dostaveníčko pro 11 500 lidí v Ostravě? Já jen, že už vás mám plnou hlavu a chci tam s vámi být!” napsal zpěvák na svém Instagramu a uklidnil tak fanoušky, neboť bylo jasné, že zranění nebylo natolik rozsáhlé, že by jej na delší dobu vyřadilo z pracovního zápřahu.

Pobavení pro fanoušky

„Od teď budu hrát koncerty v takové té zorbingové kouli,” napsal krátce po pádu z pódia Marek Ztracený v příspěvku, ke kterému připojil i záznam děsivého okamžiku. Pochopitelně jen vtipkoval, pro fanoušky v Ostravě si ovšem na svůj poslední koncert z turné Restart Tour připravil menší překvapení. Předstoupil před ně totiž v hornické přilbě. „Tento nápad jsem dostal už v nemocnici. Navíc pro Ostravu se to nabízelo. Ostravští horníci ji nosili do dolů, a tak to snad pobavilo lidi v aréně,” nechal se zpěvák slyšet pro Blesk.

Husí kůže a dojetí

Marek Ztracený si své aktuální turné neuvěřitelně užíval. Možná i proto, že v loňském roce nemohl kvůli pandemii koronaviru koncertovat tak, jak byl zvyklý. O to větší pocit štěstí mu jeho letošní koncerty přinášely. Poslední vystoupení v Ostravě si užíval jako nikdy předtím. „Je konec. Ale byl to ten nejhezčí konec na celém světě. Bylo to ještě lepší, než jsme si vysnili. Radost střídalo dojetí, husí kůži střídala euforie. Nechtělo se mi odejít!” napsal Ztracený na sociální síti.

Všechny koncerty si zpěvák neuvěřitelně užívá a odnáší si z nich vzpomínky, které nikdy nezapomene. Vystoupení v Pardubicích s děsivým pádem bude mít ovšem v jeho hlavně bezesporu speciální místo.

Marek Ztracený během koncertu spadl z podia na hlavu:

Související články