Není žádným velkým tajemstvím, že Marek Ztracený do svých koncertů dává úplně všechno. Během vystoupení v Pardubicích si chtěl plácnout s fanouškem, jenže neodhadl vzdálenost a zahučel přímo mezi vystrašené diváky. A bez zranění se to bohužel neobešlo. Zpěvák spadl přímo na hlavu, utrpěl otřes mozku a v nemocnici mu museli sešít krvácející ránu na uchu.

Mám v plánu to rozjet ještě víc

Teď už je ale umělec naštěstí zase v pořádku. "V nemocnici jsem byl jen jednu noc. Cítím se fantasticky a už jsem stihl odehrát i koncert v Ostravě, který byl mimořádný. Jsem poučený, ale vypadá to, že nemám žádné trvalé následky. My kluci ze Šumavy máme tvrdé hlavy," uvedl zpěvák pro eXtra.cz.

I když Markův pád vypadal přímo hrůzostrašně, zpěvák nepočítá s tím, že by během zpívání ubral "Fanoušci se nemusí bát, že bych teď byl při vystoupeních nějak opatrný. Naopak mám v plánu to rozjet ještě víc a víc," doplnil Ztracený, který si zakládá na blízkém kontaktu se svými příznivci. A to je zřejmě důvod, proč bývá na jeho vystoupeních vždycky plno.

Radost střídala euforie a dojetí

"Náš vztah s fanoušky se trochu vymyká tomu, co je tu zvykem. Vím to, takže si je hýčkám, a proto jsou naše koncerty výjimečné. Uvědomuju si, že to musí být společná radost, a ne jenom moje," má jasno zpěvák. Ten má navíc velký smysl pro humor. Když vystupoval po pádu v Ostravě, přišel v hornické helmě, která ho měla ochránit před případnými karamboly. A samozřejmě za to u místních sklidil obrovský potlesk.

"Tento nápad jsem dostal už v nemocnici. Navíc pro Ostravu se to nabízelo. Ostravští horníci ji nosili do dolů a tak to snad pobavilo lidi v aréně," doplnil Marek pro deník Blesk. "Bylo to ještě lepší, než jsme si vysnili. Radost střídalo dojetí, husí kůži střídala euforie. Nechtělo se mi odejít," zhodnotil poslední koncert svého tour zpěvák.

Jak se dalo očekávat, Ztracený se teď určitě flákat nebude. "Začnu skládat nové songy a plánovat koncerty. Ale předtím pomiluji svoji milou a se synem si půjdu zahrát hokej," uvedl zpěvák.

Kromě toho se umělec konečně dočkal nového domu, který si nechal postavit v Želené Rudě. "Teď aktuálně se do dvou týdnů budeme konečně stěhovat. Máme hotovou krásnou zahradu, dnes jsme položili trávníky," řekl pro eXtra.cz žhavý kandidát na letošního Českého slavíka.

Podívejte se na sestřih toho nejlepšího z ostravského koncertu!