Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marek Taclík: Za svou životní láskou poslal Jakuba Prachaře, aby dostal číslo

Marek Taclík
Marek Taclík
Zdroj: Profimedia

Marek Taclík je již několik let šťastně zadaný se svou partnerkou Pavlou Růžičkovou, která je zároveň i matkou jeho dvou dětí. Kde ale na ženu svých snů narazil? Bylo to prý v hospodě!

Marek Taclík byl dlouho starým mládencem, vše ale změnila jeho partnerka Pavla Růžičková, se kterou neváhal založit rodinu!

Dvojice spolu má tříletou dceru Matyldu a osmiměsíčního syna Antonína a randí spolu od roku 2015. Herec měl před svou aktuální přítelkyní vztah s modelkou Kateřinou Krňanskou, kvůli které dokonce shodil dvacet kilo!

Po rozchodu byl Taclík několik let sám a tvrdil, že to se ženami neumí! Nakonec se ale nechal unést krásnou barmankou Pavlou, seznámení ale prý nebylo zrovna standardní a partneři na něj vzpomínají spíše s úsměvem, romantika to totiž nebyla!

Taclík Marek partnerka Pavla Taclík Marek partnerka Pavla Zdroj: Profiemedia

"Byl jsem tam na obědě, dal jsem si králíka a nealko pivo. A nakonec dalších šest. Tenkrát jsem čerstvě půl roku nepil a zjistil jsem, že neumím střízlivý sbalit holku, a už vůbec ne po poledni. Později mi prozradila, že šla do kuchyně a říkala kuchařům, že tam sedí nějaký debil, co si dal šest nealko piv a šest kafí, a že ji asi balí," prozradil Marek Taclík vtipnou historku svého seznámí v talkshow Honzy Dědka.

Z barmanky byl herec prý celý paf, nevěděl ale, jak ji zaujmout! 

Nakonec se rozhodl do hospody poslat svého kamaráda a kolegu Jakuba Prachaře, který měl sehnat její číslo, akce ale dopadla fiaskem!

Taclík Marek partnerka Pavla Taclík Marek partnerka Pavla Zdroj: Profiemedia

Amorem trefený Marek Taclík se spolehl na kouzlo svého kamaráda Jakuba Prachaře a vyslal ho ulovit kontakt na sličnou obsluhu restaurace, jenže, vše dopadlo trochu jinak!

"Jakub se po minutě vrátil, že tam má kluka! Ona mi pak vyprávěla, že se jí na to číslo ani nezeptal," pobavil herec ve výše zmíněné show. 

Nakonec se mu ale žena jeho snů prý sama ozvala na Facebook i bez "dohazovače"! "Vzal jsem ji do divadla. Samozřejmě na sebe, nejsem debil," vtipkoval Taclík. 

Nezbývá než spokojeným hrdličkám popřát mnoho štěstí i do budoucích let!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU