Marek Orlík bojoval v reality show Robinsonův ostrov, kterou díky skvělé taktice nakonec vyhrál. Jelikož se nebál využít ani lží, kromě blahopřání od rodiny a přátel sklidil taky pořádnou sprchu kritiky.

„Vyhrát Robinsonův ostrov. Ještě jednou bych vám všem chtěl poděkovat za podporu, která byla v té záplavě hejtů jako světlo v ledničce. Každému z vás bych přál, aby jste si splnili své sny a hlavně, nebojte se je plnit a udělejte pro ně vše,“ napsal po návratu domů Marek.

Díky rychlé slávě a kontaktům se po skončení soutěže Orlík dostal do zákulisí televize a začal se podílet na show Survivor, která aktuálně běží na TV Nova a placené platformě Voyo.

Podle Instagramu to ovšem vypadá, že letos si dal Marek od produkce volno, jelikož se naplno věnuje své manželce a synovi.

V roce 2022 mu partnerka Adéla porodila vytouženého chlapečka, který dostal jméno Mikuláš.

„Mikuláš Orlík je na světě. Adél to zvládla naprosto neskutečně a ona i malý jsou v pořádku a odpočívají. Nepopsatelné, jak velký okamžitý příval lásky k oběma se dokáže během prvních sekund po porodu dostavit,“ pochlubil se novopečený tatínek fotografií na Instagramu.

V červenci 2023 si pak dvojice řekla za přítomnosti kamarádů a rodiny své ano.

„Tak už jsme všichni Orlíci. Děkujeme všem, co jste u toho byli s námi,“ napsal Orlík na sociální síti, kde sdílel i pár momentek ze svého dne D.

„Stejně nechápu, jak takový loser sbalil tuhle blonďatou raketu,“ dodal dojatý Marek, který je na svou sympatickou manželku náležitě hrdý.

V projekt od začátku věřil

Od dob Robinsonova ostrova se jeho vítěz hodně spřátelil s moderátor Ondřejem Novotným a jejich vztahy jsou velice vřelé i na place, během natáčení Survivora.

„Nejprve bych chtěl poděkovat Ondrovi Novotnému, bez kterého si troufnu říct, že by letošní série byla poloviční. Máme za sebou třetí společnou sérii tohoto formátu a nepřestane mě fascinovat, jak moc času a energie do Survivoru dokáže investovat. Žádný moderátor (možná kromě Jeffa z USA) do toho nevkládá tolik, netráví stovky hodin sledováním všech natočených realit a rozhovorů, aby přesně věděl, jaké má na soubojích a kmenových radách pokládat otázky. Nikdo se tolik nebaví s redaktory a členy štábu a reálně se zajímá do posledního detailu, kam a proč se sezóna ubírá,“ popsal Orlík spolupráci s Novotným.

„Tohle samozřejmě jde ruku v ruce i s nároky, které má Ondřej na ostatní kolem sebe. Když do toho dáváš maximum, ocení to, když ne, nemá problém ti to říct. Tohle někomu zvlášť v dnešní hyperkorektní době nemusí sedět, za mě to ale projekt posouvá dál a jsem za to rád. Tohle neberte jako lízání zadku, Ondřej mě neplatí a nic z toho nemám,“ dodal Marek.

Už po první sérii Survivoru Orlík věřil, že bude mít u diváků úspěch a dočkají se i dalších sezón, což se mu vyplnilo.

„Co se týče samotného Survivoru, tak to byl nejzábavnější, nejlepší a zároveň nejnáročnější projekt, na kterém jsem kdy pracoval. Kdybych se mohl rozepsat o všech krizích, nemocech, vzpourách, hádkách, prohrát i vítězstvích, tak by to bylo na zábavnou povídku a méně zábavnou pokutu. Další série nejsou oficiálně potvrzeny, ani vyvráceny, já ale pevně doufám, že tento projekt bude minimálně v Česku pokračovat a stane se pevnou součástí TV/online kultury. A samozřejmě i doufám, že toho budu moci být v nějaké formě součástí,“ rozepsal se tehdy Marek.

Související články