Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svou lásku neskrývají: Marek Němec už si s Hebkou pořídil společné bydlení

Marek Němec a Petra Hebká
Marek Němec a Petra Hebká
Zdroj: Profimedia
Marek Němec a Petra Hebká

Ještě minulý rok se pokoušel Marek Němec zachránit své manželství s dramaturgyní Johanou, tomu je ale definitivní konec. Herec tvoří pár se sexy brunetkou Petrou Hebkou a hrdličky už se na Instagramu pochlubily i tím, že plánují společné bydlení. S novou partnerkou se ukázal Němec v pražské Lucerně na premiéře filmu Spolu, kde se od ní celý večer nehnul na krok a bylo vidět, že je po uši zamilovaný.  

Marek Němec se svou láskou k Petře Hebké už nijak netají. Ačkoliv si herec své soukromí obvykle bedlivě střeží, se sexy brunetkou dorazil do premiéru filmu Spolu a dal tím jasně najevo, že jeho manželství je už minulostí. 

Ze vztahu s dramaturgyní Johanou má Němec jedenáctiletého syna Matěje a šestiletou dceru Rozárku. S manželkou se brali tajně v roce 2018 a jejich soužití nebyla zrovna procházka růžovým sadem.

Ještě před rokem sice mluvil herec o své manželce v rozhovorech, už tehdy ale přiznal, že společně prochází vážnou krizí.

Žárlila na Laurinovou

Marek Němec s Johanou založili před krachem jejich manželství divadelní společnost Terminus. Podle webu Naše hvězdy ale hercova manželka často žárlila a to zvlášť na natáčení seriálu Sestřičky Modrý kód, kvůli Němcovým intimním scénám se Sabinou Laurinovou.

Zda byla právě žárlivost ze strany jeho ženy poslední tečkou v jejich vztahu, si nechává známý herec pro sebe. Jedno je ale jisté, nyní má Němec oči jen pro svou novou partnerku Petru Hebkou.

Dvojice spolu randí zhruba půl roku a v létě vyrazili na romantickou dovolenou. Podle fotek na Instagramu si hrdličky navíc nedávno pořídily i společné hnízdečko lásky.

Do společnosti vyvedl Němec Hebkou poprvé letos v květnu na premiéře filmu Láska hory přenáší a Petra později nahrála na svůj účet jejich společnou fotku, ke které připsala všeříkající srdíčko.

Marek Němec a Petra Hebká se svou láskou již netají

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky