Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co si o sobě myslí? Marek Lambora šokoval fanoušky svým vyjádřením

Marek Lambora
Marek Lambora
Zdroj: Profimedia

Herec Marek Lambora momentálně září v seriálovém hitu Slunečná, díky kterému si ho zamilovalo ještě více diváků. Někteří z nich jej dokonce považují za svůj idol. Marek však v rozhovoru přiznal, že situaci vidí docela jinak. Jak vnímá sám sebe?

Ze seriálu Slunečná se stal megahit a každé úterý a čtvrtek zasedá před televizní obrazovku ohromné množství diváků, aby viděli, jak se vyvíjejí osudy jejich oblíbených hrdinů. Z hlavních protagonistů seriálu se staly skutečné hvězdy s enormním množstvím fanoušků.

Ústřední dvojici ztvárňují Eva Burešová a Marek Lambora, které mnozí považují za své idoly. Představitel Janka však serveru iDNES prozradil, že se tak rozhodně necítí. „Já a idol? Sám se tak rozhodně nevidím,” řekl v rozhovoru, ze kterého je patrné, že se známý herec snaží držet při zemi a rozhodně nechce dovolit, aby mu sláva stoupla do hlavy. 

Marek Lambora

Když začala TV Prima seriál Slunečná vysílat, nikdo snad ani nepředpokládal, s jakým úspěchem se bude pořad potýkat. Mnozí jej považovali za další nekonečný seriál, po kterém se brzy slehne zem. Opak je ale pravdou a ze Slunečné je opravdový televizní hit. Dokonce ve sledovanosti rozdrtila tolik oblíbenou Ordinaci v růžové zahradě.

A právě díky tomu herci ze Slunečná zažívají takovou slávu, o níž se leckteré české celebritě ani nesnilo. Kamkoliv hlavní tváře přijedou, jsou vidět dlouhé zástupy fanoušků. Dívky se do Marka Lambory, představitele zbohatlického syna Janka, doslova zamilovaly. Mužskému oku zase lahodí krása Evy Burešové. 

Marek Lambora Eva Burešová

Právě kvůli chemii, která je mezi seriálovými postavami Týny a Janka, by spousta fanoušků uvítala, kdyby si spolu dvojice představitelů začala i v reálném životě. Podle známé kartářky Michaely Kudláčkové by ale takový vztah nemohl fungovat. 

„V případě, že by tedy byli partneři, pokud oni tvrdí, že je to jen seriálová iluze, tak si podle toho, co vidím, myslím, že by u toho měli zůstat. Ona by měla ve vztahu jako partnerka pocit, že jí Marek ubližuje, a on by měl pocit, že ona ho omezuje. Celkově by ten vztah byl velmi stresující,” nechala se kartářka slyšet pro eXtra.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky